پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۴۶ - اذان ظهر:۱۲:۴۱:۵۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۲۱
بجنورد
۲۸° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۸۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ساعت ۷:۱۸

نظارت بر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق سیل‌زده

وزیر بهداشت، بر نظارت در امر خدمات رسانی به مردم مناطق سیل زده تاکید کرد.
نظارت بر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق سیل‌زده,

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید نمکی، در ابلاغی، قاسم جان بابایی و پیرحسین کولیوند را به عنوان نمایندگان ویژه وزارت بهداشت به مناطق سیل زده اعزام و آمادگی معاونت‌ها و مدیران وزارت بهداشت را در تأمین دارو، تجهیزات پزشکی و دیگر نیازهای اورژانسی مردم مناطق سیل زده، اعلام کرد.

در ابلاغیه وزیر بهداشت، آمده است: سیلاب‌ها و طغیان رودخانه‌ها مشکلات جدی را برای گروهی از هموطنانمان ایجاد کرده که در این میان استان گلستان متحمل بیشترین تهدید از این بابت شده است؛ چنانکه در بعضی از شهرستان‌های آن استان تعدادی از مراکز خدمات رسانی دانشگاه علم پزشکی و خدمات درمانی نیز دچار آسیب جدی گردیده است، اینجانب از لحظات نخست با تماس مکرر پیگیر وضعیت خدمات رسانی همکارانمان به آسیب دیدگان ناشی از این شرایط بوده‌ام. با وجود این، ضرورت دارد شما عزیزان به عنوان نمایندگان اینجانب سریعاً به محل مراجعه نموده و از نزدیک ناظر بر حسن انجام خدمت رسانی به مردم نیازمند آن منطقه باشید. ضمناً، قسمت‌هایی از استان‌های سمنان، مازندران، خراسان شمالی و دیگر مناطق مورد تهدید شرایط اضطراری جوی نیز، باید مورد توجه جدی باشند. در صورت نیاز، اینجانب در اسرع وقت در منطقه حضور خواهم یافت.

بدیهی است، تمامی معاونت‌ها و مدیران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تأمین دارو، تجهیزات پزشکی و دیگر نیازهای اورژانس حداکثر همراهی را خواهند داشت.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک