پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۴۶ - اذان ظهر:۱۲:۴۱:۵۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۲۱
بجنورد
۳۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۸۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ساعت ۱۳:۴۰

اعزام به خدمت سربازان مناطق سیل‌زده به تعویق افتاد

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از تعویق دو ماهه اعزام به خدمت و مرخصی اضطراری به سربازان ساکن در مناطق سیل‌زده خبر داد.
اعزام به خدمت سربازان مناطق سیل‌زده به تعویق افتاد,

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر اتخاذ تسهیلات ویژه به سربازان ساکن در مناطق سیل‌زده استان گلستان و مازندران درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به جاری شدن سیل ویرانگر در استانهای گلستان و مازندران که منجر به وارد شدن خساراتهای سنگین به خانه‌ها و مزارع مردم این مناطق شد و همچنین در اجرای فرامین مقام معظم رهبری تصمیماتی درباره نحوه سربازی و اعزام به سربازی مشمولان ساکن در این مناطق اتخاذ شد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح افزود: بر این اساس، اعزام مشمولان سربازی مناطق سیل‌زده در آق‌قلا، گمیشان، آزادشهر، بندر ترکمن، سیمرغ، میانرود، بهشهر، سوادکوه شمالی، نکا و… با دو ماه تعویق انجام خواهد شد و مشمولانی که می‌بایست در تاریخ 19 فروردین و اول و 19 اردیبهشت ماه سال 98 به سربازی اعزام شوند، موعد اعزامشان متعاقباً اعلام می‌شود.

به گفته وی به سازمان وظیفه عمومی ناجا این اختیار داده شد تا اعزام مشمولان دیگر شهرستانهای سیل‌زده را که با مشکل مواجه هستند، به تعویق اندازد.

کمالی تصریح کرد: سربازانی که ساکنان شهرهایی هستند که خسارات جدی به آن وارد نشده نیز حداکثر یک هفته مرخصی دریافت خواهند کرد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح متذکر شد: سربازان یگان‌های نظامی و انتظامی مستقر در مناطق سیل‌زده که در حال کمک به مردم هستند، با تشخیص یگان و پس از پایان مأموریت‌شان یک ماه مرخصی اضطراری دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک