سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۸۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ساعت ۱۳:۱۹
امام جمعه جاجرم:

هر ایرانی یک سپاهی است

امام جمعه جاجرم گفت: هر ایرانی یک سپاهیست و مردم رشادت ها و از خودگذشتگی های پاسداران را فراموش نخواهند کرد و مورد حمایت خود قرار خواهند داد.
هر ایرانی یک سپاهی است,

به گزارش عصر اترک از جاجرم، حجت الاسلام موسوی، امام جمعه جاجرم ضمن تبریک روز ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری از جوانان گفت:  جوانان با الگو گیری از حضرت علی اکبر پیشران انقلاب اسلامی و اهل علم و دین هستند و دیدیم که جوانان در حادثه سیل استین ها را بالا زدند و به کمک مردم آسیب دیده رفتند.

وی با اشاره به بلایای طبیعی اظهار داشت: اگرچه برکت بارندگی های اخیر بر کسی پوشیده نیست اما باید برای هر حادثه ای آماده بود و عیوب موجود از جمله استاندارد نبودن پل و جاده و لایروبی رودخانه ها را ... برطرف کرد.

استفاده از سیل یکی از نکات مهمی بود که خطیب جمعه جاجرم به آن اشاره کرد و گفت: این نعمت الهی نباید به سمت بیابان ها هدایت شود و باید ان را با ابریز و ... مهار کرد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به حرکت شنیع امریکا علیه سپاه پاسداران افزود: استکبار جهانی فکر می کرد که انقلاب اسلامی را دوباره تصاحب کند زهی خیال خام آنها سوریه عراق و یمن را هم از دست داده اند.

وی با اشاره به شهدای سپاه پاسداران گفت: این عزیران بودند که پوزه امریکا را به خاک مالیدند و کاری کردند که امریکا آرزوی خود را به گور ببرد.

وی با بیان اینکه هر ایرانی یک سپاهیست و قطعا از این مردم سیلی محکمی خواهند خورد افزود: مردم رشادت ها و از خودگذشتگی های پاسداران را فراموش نخواهند کرد و مورد حمایت خود قرار خواهند داد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک