دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۶:۱۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۹:۴۸:۱۵
بجنورد
۲۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ساعت ۹:۲۲

شرکت ۶۸۷۰ دانش آموز خراسان شمالی در سومین جشنواره ملی سفیران سلامت

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از برگزاری سومین جشنواره ملی سفیران سلامت  در استان خبر داد و گفت: 6 هزار و 870 دانش آموز در این جشنواره شرکت کردند.
شرکت 6870 دانش آموز خراسان شمالی در سومین جشنواره ملی سفیران سلامت,

حسن لنگری، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، با بیان این مطلب که اختتامیه این  جشنواره 4 اردیبهشت در بجنورد برگزار می شود اظهار داشت. جشنواره از آذر ماه 97 شروع و تا 20 اسفندماه پیگیری شد.

به گفته لنگری 6 هزار و 870 دانش آموز در رشته های نقاشی، انشا نویسی، داستان کوتاه و عکاسی در مقطع دوره اول و دوم  ابتدایی،متوسطه اول و دوم و 85 مراقب سلامت و رابطین بهداشتی در رشته های فیلم و عکس با موضوعات تغذیه سالم، آلاینده زیست محیطی و خود مراقبتی و بهداشت فردی به رقابت پرداختند.

وی افزود: در پایان 79 نفر از دانش آموزان و 26 نفر از مراقبین سلامت به عنوان منتخبین جشنواره معرفی شدند و برترین های هر رشته به عنوان رتبه های برتر استانی به مرحله کشوری که تابستان پیگیری می شود دعوت می شوند.

لنگری با بیان اینکه پیش از این نیز در سطح کشور رتبه کشوری داشتیم اظهار داشت پارسال رتبه نخست نقاشی  و سومی مقاله نویسی در بخش دانش آموزی و رتبه برتر فیلم کوتاه از آن مراقبین سلامت اداره کل آموزش و پرورش شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته 18 هزار و 400 سفیر سلامت در استان داشتیم، تصریح کرد: امسال در استان 24 هزار و 500 سفیر سلامت داریم که از بین دانش آموزان علاقمند مسائل بهداشتی و با هدف انتقال آموزه هابه گروه همسالان و خانواده هایشان ارائه خدمت دارند.

در این اختتامیه از 320 نفر برترین ها تقدیر خواهد شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک