پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۱:۱۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۵۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۹:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ساعت ۱۲:۴۶
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی:

از طرح جهاد همبستگی ملی بسیج حمایت خواهیم کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی از طرح جهاد همبستگی ملی که سردار غیب پرور برای بازسازی و بازتوانی مناطق سیل زده مطرح کرده اند، حمایت خواهیم کرد و طرح را به شورای هماهنگی بازسازی استان ارائه خواهیم داد.
از طرح جهاد همبستگی ملی بسیج حمایت خواهیم کرد,

رضا رجب زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک درباره حمایت از این طرح اظهار کرد: اتفاق سیل و زلزله از وقایعی هستند که کشور همچنین استان خراسان شمالی همیشه با آن مواجه هستند.

رجب زاده تصریح کرد: در این وقایع تلخ، همکاری و همراهی مردم و بسیج در کنار نیروهای دولتی برای امداد رسانی به آسیب دیدگان همیشه بخش مثبت ماجرا بوده که این اقدام مردم و بسیج به عنوان یک حسن، قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: در واقعه سیلاب های ماه جاری نیز در سطح استان، مردم و بسیج به صورت هماهنگ با نهادهای دولتی در امدادرسانی ها همکاری و مشارکت داشته اند.

در عین حال، وی بیان کرد: حال که زمان بازسازی و فرا رسیده، در همین راستا، با تدبیر استاندار خراسان شمالی، در استان شورای هماهنگی بازسازی با عضویت نهادها و ادارات ذی ربط از جمله نهادهای نظامی و انتظامی را تشکیل خواهیم داد.

رجب زاده افزود: در این شورا تمامی پیشنهادات و نظرات اعضا مورد ارزیابی قرار می گیرند و سرانجام با تصمیم گیری واحد، اجرای برنامه ها برای بازسازی مناطق سیل زده در دستور کار قرار خواهند گرفت.

وی درباره اجرای طرح جهاد همبستگی ملی که سردار غیب پرور در راستای بازسازی مناطق سیل زده کشور و کمک به بازتوانی مردم سیل زده در این مناطق را مطرح کرده اند نیز گفت: از این طرح حمایت خواهیم کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی تصریح کرد: با ارائه این طرح به شورای هماهنگی بازسازی استان تصمیمات موثر برای اجرای آن را اتخاذ خواهیم کرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک