سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس یاداشت | کد خبر: ۲۸۱۹۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ساعت ۱۲:۲۳

کف جامعه را فراموش نکنیم

روزمرگی در ادارات دولتی و غیر دولتی سم مهلکی است که می تواند به جامعه تزریق شود و چرخ امید و تلاش کشور را از حرکت باز دارد.
کف جامعه را فراموش نکنیم,

مهدی تقی زاده: حال که خود مسئولین شهرستان جاجرم از برگزاری جلسات کلیشه ای بدون بازخورد خسته شده اند برای کاربردی تر شدن این جلسات، پیشنهاد هایی را مطرح می کنیم و امیدواریم که مسئولین صدای ما را بشنوند و برای جلوگیری از اتلاف وقت و منابع آن را به کار برند.

برنامه ها وقتی کلیشه ای می شود که تبدیل به عادت شود و یا برنامه ابلاغی باشد که فرد یا ارگان مجبور به برگزاری برنامه باشد و عده ای بنشینند کنار هم عکس بگیرند و صورت جلسه امضا کنند و ...

شاید عزیزان مسئول در مورد بزهکاری ها و مشکلات اجتماعی موجود، تریبون را در دست بگیرند و ساعت ها در مورد آن با کلمات پرطمطراق  صحبت کنند اما :

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

پیشنهاد می کنیم در جلسات شورای فرهنگ عمومی که برای مشکلات و معضلات فرهنگی صحبت می شود از کف جامعه مردمی که درگیر این مشکلات هستند در جلسات حضور پیدا کنند و درد جامعه را بگویند مثلا فردی که به اعتیاد مبتلاست و بدنبال ترک آن است دعوت شود و علل معتاد شدن خود را شرح دهد و برای جلوگیری از اعتیاد پیشنهاد بدهد قطعا این پیشنهاد ها کاربردی خواهد بود.

و یا جوانی که به جرم سرقت دستگیر شده در این جلسات دعوت شود و علت سرقت خود را بگوید شاید ما هم اگر جای او بودیم و با مشکلات عدیده ای مواجه بودیم همین کار را می کردیم .

به راستی سیر از گرسنه چه خبر دارد؟

خطاب ما به مسئولین این است که کف جامعه را فراموش نکنیم فراموش نکنیم که با چه مشکلات عدیده ای سرکار دارند. فراموش نکنیم که مسئول اتفاقات نا به هنجار جامعه ایم. آن وقت جلسات ما کلیشه ای نخواهد بود.

مهدی تقی زاده، مدیر مسئول پایگاه خبری جاجرم

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک