دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۹/۲۳/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۰۳:۱۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۰۸ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۳۶
بجنورد
۱۷° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ساعت ۶:۳۲
موسوی در گفت و گو با عصر اترک عنوان کرد:

تامین اعتبار ۹ میلیارد تومانی برای ایجاد زیرساخت های شهری در گلستان شهر

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: 9 میلیارد تومان از محل منابع ملی برای انجام پروژه های زیرساخت شهری در گلستان شهر به شهرداری بجنورد اختصاص داده می شود.
تامین اعتبار  9 میلیارد تومانی برای ایجاد زیرساخت های شهری در گلستان شهر,

محسن موسوی،رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بجنورد در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک درباره تحویل رسمی مدیریت گلستان شهر به شهرداری بجنورد و تامین اعتبار برای بهبود وضعیت زیرساخت های شهری در این منطقه مسکن مهری اظهار کرد: در دولت فعلی، رهاسازی و عدم توجه دولت به منطقه گلستان شهر بجنورد را شاهد بوده ایم که البته بارها نیز پیگیر ساماندهی به وضعیت این منطقه بوده ایم.

موسوی گفت: هفته گذشته در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد که استاندار مهمان این جلسه بود، وی دستور داد تا شهرداری بجنورد، اداره کل راه و شهرسازی استان همچنین معاون امور عمرانی استانداری خراسان شمالی موضوع مدیریت و رفع کمبود های گلستان شهر را تعیین تکلیف کنند.

وی عنوان کرد: سرانجام طی نشستی میان این مسئولان وظایف دستگاه ها در قبال این منطقه تعیین تکلیف و تفاهم نامه ای امضا شد که در همین راستا، مقرر شد تا شهرداری بجنورد علاوه بر انجام رفت و روب و جمع آوری زباله ها که تا به کنون انجام می داده، به احداث فضای سبز و بوستان سازی، استقرار مبلمان شهری، ایجاد فضای ورزشی و انجام روشنایی در این منطقه اقدام کند.

وی افزود: در همین راستا، در این تفاهم نامه منعقد شده است که برای انجام این اقدامات 9 میلیارد تومان یا کمی بیش از این مبلغ، از محل اعتبارات ملی اختصاص داده شود.

موسوی همچنین خاطر نشان کرد: در منطقه گلستان شهر با ایجاد فضا سازی های جدید، منابع درآمدی جدیدی حاصل خواهد شد که این منابع همراه با کسب عوارضات مردمی برای اقدامات یاد شده، هزینه خواهند شد.

علاوه بر این، وی یادآور شد: از محل اعتبارات بازآفرینی و بهسازی شهری، منابع مالی برای خرید  قیر و انجام آسفالت همچنین انجام موزاییک فرش در این منطقه تامین خواهد شد.

وی درباه انجام شبکه فاضلاب در این منطقه و رفع خطر سیل از این منطقه نیز بیان کرد: مقرر شد تا معاون عمرانی استانداری در تعامل با مسئولان دولتی، تامین اعتبار این دو مسئله در گلستان شهر را پیگیری کند.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بجنورد درباره اصلاح راه دسترسی شهر بجنورد به گلستان شهر نیز اعلام کرد: انجام اصلاح این راه دسترسی در تعهد اداره کل راه و شهرسازی است.

وی در خاتمه درباره اقدامات شهرداری برای توسعه شهری بجنورد نیز اظهار کرد: متاسفانه در حال حاضر روح عدالت محوری در توسعه شهری بجنورد مشاهده نمی شود.

وی گفت: در حال حاضر یک گسست و دوگانگی میان مناطق مختلف در شهر بجنورد حاکم است.

موسوی تصریح کرد: در آینده نه چندان دور، شهر بجنورد با مسئله بالا و پایین شهر مواجه می شود.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک