چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ساعت ۶:۴۶
فرماندار راز و جرگلان:

سیل ۳۰ منزل مسکونی در راز و جرگلان را تخریب کرد

فرماندار شهرستان رازوجرگلان از خسارت ۱۰ میلیارد تومانی به حوزه راه ها، ابنیه و زمین های زراعی این شهرستان بر اثر سیل دو روز گذشته خبر داد و گفت: در این بارندگی ها به 70 منزل مسکونی خسارت هایی وارد شد و 30 منزل بطور کامل تخریب شد.
سیل 30 منزل مسکونی در راز و جرگلان را تخریب کرد,

محمد زارعی هدک، فرماندار شهرستان رازوجرگلان در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: بارش تگرگ و سیل روستاهای باغلق و بک پولاد که دو روز قبل روی داد، باعث جاری شدن سیل و خسارت ۱۰ میلیارد تومان به این منطقه شد.

زارعی افزود: از این میزان ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به راه ها و پل ها و دیوار ساحلی بوده و ۲ میلیارد تومان نیز به زمین های زارعی و مابقی در حوزه های خرد بوده است .

وی ادامه داد: بر اثر سیل بخشی از پل یک دهانه روستای توتلی تخریب شده است که ظرف یک هفته آینده تعمیر خواهد شد و در حال حاضر مردم جرگلان از راه فرعی مزارلق عبور و مرور می کنند .

نماینده عالی دولت در راز و جرگلان اضافه کرد: همچنین بر اثر بارش  ۷۰ منزل دچار خسارت شدند که ۳۰ مورد نیز به طور کامل تخریب شده است.

زارعی خاطر نشان کرد: در بارندگی های اخیر ۸۵ دامداری وآغل نیز در روستاهای باغلق، بک پولاد و گز تخریب شدند که5 مورد دام سبک و سنگین نیز تلف شدند .

خبرنگار:رحیمی

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک