سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۶۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ساعت ۲۳:۹
استاندار خراسان شمالی:

استاندار از جای خالی برخی مدیران در شورای زکات استان انتقاد کرد/ برای دستگاهها باید مشخصا تعریف کار شود

استاندار خراسان شمالی در انتقاد به جای خالی برخی از مدیران گفت: تشخیص اهمیت جلسه توسط دستگاه دعوت کننده مشخص می شود نه مدیر مدعو و اهمیت موضع به گونه ای بوده است که تمامی مدیران دعوت شده اند.
استاندار از جای خالی برخی مدیران در شورای زکات استان انتقاد کرد/ برای دستگاهها باید مشخصا تعریف کار شود,

به گزارش عصراترک، محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی عصر امروز در شورای زکات استان در جمع اصحاب رسانه و اعضای شورااظهار کرد: در رابطه با بحث زکات همانطور که مقام معظم رهبری نیز اذعان داشتند به میزانی که لازم بوده  پرداخته نشده است.

 

شجاعی افزود: لازم به توجه است که بسته هایی با محوریت صداوسیما و همکاری سایر دستگاه ها با عنوان کار تبلیغی و فرهنگی آماده شود در این بسته ها براساس شرایط روز به موضوعات پرداخت شود و قبل از عید فطر این بسته ها اماده انتشار شود تا تاثیر پذیری داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه هدف از تهیه این بسته زنده نگه‌داشتن روح انسانی زکات است، ادامه داد: در جلسات شورای زکات از افراد معتمد و موثر در این زمینه به عنوان مدعو استفاده شود تا در جریان امورات و مصوبات این شورا قرار بگیرند.

 

استاندار خراسان شمالی اضافه کرد: برای همکاری بیشتر مردم در بحث زکات باید موارد مصرف آن در قالب پروژه های عمرانی و عینی باشد تا اثر گذار شود.

 

وی با اشاره به اینکه در کشور ما باتوجه به اینکه جلسات برگزار می شود، ولی هیچ گونه ضمانت اجرایی وجود ندارد، گفت: مشخصا کار باید برای دستگاه ها تعریف شود و شاخصی برای ارزیابی دستگاهی نوشته شود تا بتوان آنها را سنجید.

 

 استاندار خراسان‌شمالی با انتقاد از عدم ارزیابی دستگاه‌های اجرایی عضو شورای زکات استان در سال 97 بیان داشت: ظرف دو هفته آینده تمام دستگاه‌های عضو شورای زکات به طور مستند عملکرد و فعالیت خود را در خصوص جمع آوری زکات در سال 97 ارائه دهند.

 

وی به جلوگیری از فعالیت گروه هایی جمع آوری زکات که مجوز ندارند تاکید کرد و افزود: هماهنگی های لازم را داشته باشید که موجب سلب اعتماد مردم نشود، زیرا با از دست رفتن اعتماد مردم آسیب های زیادی به بار می آید.

 

انتهای پیام/ رحمانی

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک