سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ساعت ۱۳:۲۷

جاجرم رتبه دوم خراسان شمالی در پرداخت تسهیلات اشتغال را کسب کرد

فرماندار جاجرم با بیان اینکه جاجرم در زمینه پرداخت تسهیلات برای اشتغال در استان خوش درخشید، گفت: این دستاورد یک کار تیمی بود و مدیران دستگاه اجرایی و مدیران بانک ها پای کار بودند و رتبه دو استان را در این زمینه کسب کردیم.
جاجرم رتبه دوم خراسان شمالی در پرداخت تسهیلات اشتغال را کسب کرد,

رضا آذری، فرماندار شهرستان جاجرم پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با بیان اینکه جاجرم در زمینه پرداخت تسهیلات برای اشتغال در استان خوش درخشید، ابراز داشت: این دستاورد یک کار تیمی بود و مدیران دستگاه اجرایی و مدیران بانک ها پای کار بودند و رتبه دو استان را در این زمینه کسب کرد.

 

 وی با بیان اینکه ظرفیت های شهرستان جاجرم باید به مردم شناسانده شود، گفت: متاسفانه در فضای مجازی دائما از تعداد محدودی از کلید واژه ها صحبت می شود و دیگر ظرفیت های شهرستان جاجرم مطرح نمی شود.

 

 

 آذری با اشاره به معارفه آقای رمضانیان به سمت بخشداری جاجرم گفت: ما با تاکید بر تعهد و تخصص و استفاده از ظرفیت بومی آقای رمضانیان را انتخاب کردیم که امیدواریم در این عرصه موفق باشند.

 

انتهای پیام/ مهدی تقی زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک