سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۹/۱۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۶:۳۳ - اذان ظهر:۱۲:۳۵:۳۷ - اذان مغرب:۱۹:۰۶:۳۰
بجنورد
۲۸° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ساعت ۸:۱۶

واکنش فریبا به احتمال حضور سرمربی ایرانی در استقلال

بهتاش فریبا، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال نسبت به خبرهای چند روز اخیر مبنی بر حضور سرمربی ایرانی در این تیم واکنش نشان داد.
واکنش فریبا به احتمال حضور سرمربی ایرانی در استقلال,

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به شایعات چند روز اخیر مبنی بر اینکه گفته می‌شود شاید مسئولان استقلال در نهایت دنبال سرمربی ایرانی بروند، گفت: در این چند روز خیلی‌ها از ما در مورد سرمربی استقلال سؤال می‌کنند که این موضوع خسته‌کننده و تکراری شده است. آقایان فتحی، خطیر و دیگر مسئولان باشگاه و همچنین اعضای کمیته فنی بارها اعلام کرده‌اند که هدف باشگاه استفاده از سرمربی خارجی برای فصل آینده است. قرار هم شد که تعداد گزینه‌ها به حداقل برسد و بحث انتخاب سرمربی در کمیته فنی هم مورد بررسی قرار بگیرد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در ادامه تأکید کرد: اعضای کمیته فنی بعد از اینکه باشگاه گزینه‌هایش را معرفی کرد، شرایط گزینه‌ها را بررسی کرده و نظر نهایی‌اش را اعلام می‌کند. تمامی اعضای باشگاه و کمیته فنی تا به امروز که با شما صحبت می‌کنم، روی گزینه خارجی نظر دارند، ولی اینکه پس‌فردا در دقیقه 90 چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، قابل پیش‌بینی نیست.

 

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک