دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۹/۱۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۶:۳۳ - اذان ظهر:۱۲:۳۵:۳۷ - اذان مغرب:۱۹:۰۶:۳۰
بجنورد
۸° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ساعت ۹:۱۷

بجنورد در جایگاه سوم خنک ترین شهرهای ایران

یک کارشناس هواشناسی گفت: از امروز، افزایش دمای بین چهار تا هفت درجه برای اغلب نقاط کشور پیش بینی می‌شود.
بجنورد در جایگاه سوم خنک ترین شهرهای ایران ,

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی ضرابی با اعلام دمای ۲۰ درجه تهران، چند شهر را به عنوان خنک‌ترین شهرهای کشور نام برد و گفت: شهرکرد دیشب با دمای پنج درجه بالای صفر خنک‌ترین شهر ایران بود، بیرجند با ۹ درجه دومین شهر خنک ایران و مشهد، بجنورد و کرمان با دمای ۱۰ درجه بالای صفر در جایگاه سوم خنک‌ترین شهرها بودند.

وی با اشاره به روند افزایش دمای اغلب نقاط کشور به ویژه استان‌های ساحلی خزر و شمال شرق افزود: افزایش دمای بین چهار تا هفت درجه پیش بینی می‌شود.

این کارشناس هواشناسی ادامه داد: عصر امروز رگبارهای بهاری هم در مناطقی از استان‌های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، بخش‌هایی از قزوین، زنجان و اصفهان انتظار داریم.

ضرابی با پیش بینی هوای فردا گفت: در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور در ساعات بعدازظهر، رگبار، رعد و برق و بادهای شدید به صورت پراکنده و موقت خواهیم داشت. در دامنه‌های زاگرس هم می‌توان به جنوب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال استان فارس، غرب استان یزد و مناطقی از استان کرمان اشاره کرد.

کارشناس هواشناسی همچنین رگبار و رعد و برق را برای بخش‌هایی از شمال غرب کشور، دامنه‌های جنوبی البرز، دامنه‌های زاگرس و بخش‌هایی از مناطق مرکزی کشور در روزهای یکشنبه و دوشنبه پیش بینی کرد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک