دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۹/۱۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۶:۳۳ - اذان ظهر:۱۲:۳۵:۳۷ - اذان مغرب:۱۹:۰۶:۳۰
بجنورد
۸° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ساعت ۹:۲۰

۵۲۵۲ واحد مسکونی مددجویا ن بهزیستی با مشارکت سپاه ساخته می‌شود

رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره همکاری این سازمان با نیروی زمینی سپاه برای ساخت مسکن مددجویان گفت: ۵ هزار و ۲۵۲ واحد مسکونی برای جامعه هدف بهزیستی با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی احداث می‌شود.
۵۲۵۲ واحد مسکونی مددجویا ن بهزیستی با مشارکت سپاه ساخته می‌شود,
وحید قبادی دانا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره تفاهمنامه مشترک سازمان بهزیستی کشور با نیروی زمینی سپاه برای تامین مسکن خانوارهای تحت پوشش بهزیستی و ساخت 5 هزار و 252 واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت پوشش این سازمان اظهار کرد: تفاهم‎نامه‎هایی با دستگاه‎های مختلف امضا خواهد شد که یکی از این برنامه‎ها تفاهمنامه با سپاه است چرا که سپاه کارهای ناشدنی را شدنی می‎کند.

وی تصریح کرد: در این تفاهمنامه تعداد 5 هزار و 252 واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت پوشش این سازمان در استان‎های خراسان‎های رضوی و جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، آذربایجان غربی، کرمان، کردستان، خوزستان و هرمزگان احداث می‎شود.

قبادی‎دانا گفت: بر این اساس، این واحدهای احداثی که هر واحد 50 متر‌مربع خواهند بود، مبلغ 7 میلیون تومان را سازمان بهزیستی به‌صورت وام بلاعوض می‎دهد و علاوه این، مبلغ 20 میلیون تومان هم وام قرض‎الحسنه اعطا می‎شود و مابقی را هم قرارگاه محرومیت‎زدایی نیروی زمینی سپاه تامین خواهد کرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور متذکر شد: در فاز اول، 3 هزار واحد ساخته خواهد شد و مابقی هم در فاز دوم تحویل داده می‌شود.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک