چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۸۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ساعت ۹:۲۷
مشارکت ۲,۵ میلیارد تومانی خیران در اطعام نیازمندان طی سال ۹۷

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از مشارکت حدود دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی خیران و نیکوکاران در اطعام و افطاری نیازمندان طی سال گذشته خبر داد.
,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مجید الهی راد با تقدیر از کمک خیران استان خراسان شمالی به نیازمندان در ماه مبارک رمضان، افزود: هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام هم‌زمان با ولادت کریم اهل‌بیت، امام حسن مجتبی (ع) از فردا، پانزدهم ماه مبارک رمضان در استان آغاز شده است.


وی با یادآوری اینکه این هفته معنوی تا بیست و یکم سالروز شهادت حضرت علی (ع) ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: امیدواریم با عنایت نیکوکاران عزیز میزان مشارکت مردم در طرح اطعام نیازمندان رشد قابل‌توجهی داشته باشد.


مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بابیان اینکه برنامه‌های کمیته امداد در ماه رمضان باهدف ترویج فرهنگ سنت حسنه الهی و همچنین کمک به رفع مشکلات نیازمندان برگزار می‌شود، تصریح کرد: این نهاد در تلاش است با استفاده از ظرفیت معنوی این ماه تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین را افزایش دهد به‌طوری‌که پیش‌بینی‌شده است در این ماه هزار و ۴۰۰ حامی جدید جذب شود.


الهی راد با یادآوری اینکه ثبت‌نام از حامیان در دفاتر و پایگاه‌های این نهاد مستقر در مراسم‌های مختلف شب قدر انجام می‌شود، اظهار کرد: همچنین نیکوکاران می‌توانند با پیوستن به پویش من یک حامی‌ام و ارسال عدد یک به سامانه ۳۰۰۰۰۶۲۷ در این کار خیر مشارکت کنند.


وی افزود: در حال حاضر سه هزار و ۱۸۸ نفر از یتیمان تحت حمایت این نهاد در قالب اجرای طرح اکرام ایتام از حمایت‌های مالی خیران برخوردار هستند.


وی همچنین با اشاره به اینکه طرح محسنین نیز در راستای جذب خیران و برای بهبود زندگی فرزندان دارای سرپرست نیازمند، ناتوان، سالمند و ازکارافتاده اجرایی می‌شود، عنوان کرد: در حال حاضر در قالب اجرای طرح محسنین، سه هزار و ۹۹ نفر از این فرزندان تحت حمایت مالی خیران قرارگرفته‌اند.


الهی راد در ادامه بابیان اینکه ۲۴ هزار و ۴۱۹ خیر هم استانی و کشوری ماهانه به‌حساب فرزندان یتیم و فرزندان دارای سرپرست ناتوان استان کمک‌های مالی واریز می‌کنند، عنوان کرد: در سال ۹۷ این خیران حدود ۲۰ میلیارد تومان به‌حساب این مددجویان کمک مالی واریز کردند.انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک