سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ساعت ۱۲:۲۲

سوء قصد به جان مدیر آموزش و پرورش مانه و سملقان/ ضاربین دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از سو قصد به مدیر آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان خبر دا د و گفت: ضاربین در کمتر از 24 ساعت دستگیر شدند.
سوء قصد به جان مدیر آموزش و پرورش مانه و سملقان/ ضاربین دستگیر شدند,

به گزارش عصر اترک، سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی اظهار کرد: پنج شنبه شب حوالی ساعت 23 چند نفر ناشناس مدیر آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان را در مقابل منزل وی با ضربات متعدد چاقو زخمی و بلافاصله از محل متواری شدند.

وی با اشاره به اینکه بعد از تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 ، ضمن حضور ماموران در محل بلافاصله مجروح توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی انتقال و از آنجا نیز برای مداوا بیشتر به بیمارستان امام علی  (ع) بجنورد منتقل شد،افزود: مامورین با انجام اقدامات لازم و گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی چند نفر مظنون را در این رابطه دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این زمینه پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس آگاهی شهرستان مانه و سملقان و همچنین مرجع قضایی موفق شدند متهمان اصلی را شناسایی کنند، ادامه داد: دو نفر از مظنونین که از عوامل اصلی به شمار می رفتند و دلایل و مدارک لازم نیز در این رابطه وجود داشت توسط پلیس دستگیر  و  در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند .

وی با اشاره به اینکه ضاربین با انگیزه شخصی اقدام به این کار کردند، تاکید کرد: متهمان نهایتا بعد از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک