شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۲۰:۲۸ - اذان ظهر:۱۱:۵۲:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۱۶:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۰۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ساعت ۱۱:۲۵
امام جمعه شهرستان راز و جرگلان:

حضور آمریکا در برجام منفعت طلبانه و یک طرفه بود/جبهه مقاومت معادلات استکبار را به هم ریخته است

امام جمعه شهرستان راز و جرگلان عنوان کرد: حضور آمریکا از گذشته تا کنون چه در منطقه و چه در برجام به صورت یکطرفه و منفعت طلبانه بوده است.
حضور آمریکا در برجام منفعت طلبانه و یک طرفه بود/جبهه مقاومت معادلات استکبار را به هم ریخته است,

حجت الاسلام نادعلیزاده، امام جمعه شهرستان راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، با اشاره به نتیجه مذاکره ایران در موضوع برجام، عنوان کرد: حضور آمریکا از گذشته تا کنون چه در منطقه و چه در برجام به صورت یکطرفه و منفعت طلبانه بوده و به هیچ وجه به تعهدات پایبند نبوده و برخلاف آن عمل کرده است.
حجت الاسلام نادعلیزاده منطق مقاومت را ایستادگی در برابر نظام استکباری و سلطه خواند و گفت: جبهه مقاومت اگرچه دچار هزینه می شود اما در برابر حملات و تهدیدات دشمن با روحیه پایداری و استقامت در راه رسیدن به نصرت و وعده الهی نزدیک تر می شود.
وی هم چنین افزود: جبهه مقاومت اگرچه تحت فشار سیاسی و اقتصادی استکبار قرار گرفته اما توانسته نقشه و معادلات استکبار را بهم بزند.
وی تصریح کرد: نمونه های مختلف جریان مقاومت در منطقه مانند حزب الله و حماس در برابر رژیم صهیونیستی، ملت یمن در برابر آل سعود و جمهوری اسلامی در برابر آمریکا و غرب در 4 دهه گذشته با فشار سیاسی و اقتصادی توانسته بر توطئه ها و فتنه های دشمنان مقاومت و نمونه بارز استقلال و اقتدار برای جهان باشد.
حجت الاسلام نادعلیزاده با بیان اینکه آیا در گذشته آمریکا بر ایران سلطه داشته و خواسته هایش را عملیاتی می کرد، مشکلات و تنگناهای اقتصادی و معیشتی مردم برطرف شد خاطر نشان کرد: سوابق و شواهد خوی استکباری آمریکا نشان می دهد که تن دادن به خواسته های آنان مشکلات را حل نخواهد کرد.
امام جمعه شهرستان راز و جرگلان دلیل بی اعتمادی مقام معظم رهبری به آمریکا را  بدعهدی آنان عنوان و اظهار کرد: همه خواسته های آمریکا فقط تسلیم شدن دربرابر آنان است نشأت گرفته از خوی استکباری و زیاده خواهی در معاهدات است که دلیل اصلی بی اعتمادی رهبر انقلاب به آنان است.
انتهای پیام / فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک