سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۴:۰۶ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۷ - اذان مغرب:۲۰:۲۳:۱۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ساعت ۸:۵

سرمایه‌گذاری ۶۵۰ میلیاردی امداد برای راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی

رئیس کمیته امداد از سرمایه‌گذاری ۶۵۰ میلیارد تومانی در راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی برای مددجویان خبر داد و گفت: امسال هزار واحد نیروگاه خورشیدی برای مددجویان استان کرمان احداث خواهد شد.
سرمایه‌گذاری ۶۵۰ میلیاردی امداد برای راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی,

به گزارش خبرگزاری مهر، بهره‌برداری از ۵۲۰ نیروگاه خورشیدی برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد با حضور پرویز فتاح در شهرستان بردسیر استان کرمان آغاز شد.

رئیس کمیته امداد در این مراسم با بیان اینکه ۱۸۰۰ طرح نیروگاه خورشیدی سال گذشته توسط این نهاد در کشور ساخته شد، افزود: از این تعداد ۷۰۰ مورد در استان کرمان احداث شده است که ۵۲۰ نیروگاه خورشیدی امروز به طور رسمی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از سرمایه‌گذاری ۶۵۰ میلیارد تومانی کمیته امداد برای راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی در سال گذشته خبر داد و تاکید کرد: امسال نیز ۶۰۰ واحد نیروگاه خورشیدی در شمال استان کرمان و ۴۰۰ واحد برای جنوب این استان اجرا خواهد شد.

وی از افزایش سقف تسهیلات اشتغال کمیته امداد به ۵۰ میلیون تومان در سال جاری خبر داد و بیان کرد: ۶۵۰ هزار طرح اشتغال توسط کمیته امداد در سراسر کشور در حال فعالیت است و سال گذشته ۳۷ هزار خانواده از محل طرح‌های اشتغال به خودکفایی رسیده و از حمایت امداد خارج شدند.

فتاح، اشتغال و توانمندسازی مددجویان را بالاترین هدف در کمیته امداد دانست و اضافه کرد: سال گذشته ۱۱۳ میلیارد تومان وام اشتغال به کمیته امداد استان کرمان اختصاص یافت و امسال هم ۲۶۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال برای استان کرمان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه بالاترین دغدغه کمیته امداد در استان کرمان رفع مشکل مسکن مددجویان است، خاطرنشن کرد: با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور، ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در استان کرمان پیش بینی شده که پنج هزار مورد سهم مددجویان کمیته امداد است.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۳۰ هزار خانوار جدید از محل تبصره ۱۴ تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار گرفتند، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور لازم است چتر حمایتی امداد گسترده تر شود و این نیازمند همکاری نمایندگان مجلس است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک