سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ساعت ۸:۵۵

کشف مزرعه تولید ارز دیجیتالی میلیاردی غیر قانونی در مانه و سملقان

فرمانده انتظامی استان از کشف مزرعه تولید ارز دیجیتالی با عنوان بیت کوین به ارزش 5 میلیارد ریال در مانه و سملقان خبر داد.
کشف مزرعه تولید ارز دیجیتالی میلیاردی غیر قانونی در مانه و سملقان,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، سردار"علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر راه اندازي مزرعه توليد ارز ديجيتالي (بيت کوين)توسط افرادي بصورت غير مجاز وغير قانوني در سطح شهرستان مانه وسملقان، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان و شهرستان مانه و سملقان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه بلافاصله ماموران در این رابطه با انجام اقدامات فنی و پلیسی و همچنین رصد اطلاعاتی محل قرار گرفتن این دستگاه ها را شناسایی کردند، افزود: ماموران بعد از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه ماموران بعد از حضور در محل قرار گرفتن این دستگاه ها اقدام به بازرسی از آن کردند، خاطر نشان کرد: در این رابطه 78 دستگاه بیت کوین که برق آن نیز به طور غیر مجاز از طریق ترانس فشار قوی تامین می شد کشف و ضبط شد.

سردار مظاهری با بیان اینکه ماموران در همین راستا تعداد 2 متهم را نیز دستگیر و به مقر انتظامی انتقال کردند، یاد آور شد: ماموران در بازجویی های فنی بعمل آمده موفق شدند در یک عملیات جداگانه تعداد 17 دستگاه بیت کوین را نیز که در یک محل دیگر مستقر شده بود را کشف و ضبط نمایند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با تاکید بر اینکه با دستور قضائی هر دو مکان پلمپ شد، تصریح کرد: در بررسی های بعمل آمده ارزش این دستگاه ها 5 میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار مظاهری با اشاره به اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، ادامه داد: پلیس با قدرت در مقابل هرگونه اقدام غیرقانونی که باعث شود اقتصاد و امنیت و آرامش جامعه به خطر بیافتد برخورد می کند و از شهروندان نیز همواره انتظار می رود در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک