شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱/۲۲/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۵۷:۳۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۶:۴۳ - اذان مغرب:۱۶:۴۶:۱۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۴۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ساعت ۱۳:۴۱

بارندگی در ارتفاعات البرز/خیزش گرد و خاک در شرق کشور

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که از امروز تا آخر هفته در ارتفاعات البرز شاهد بارش‌های پراکنده و در نوار شرقی کشور شاهد وزش باد و خیزش گرد و خاک خواهیم بود.
بارندگی در ارتفاعات البرز/خیزش گرد و خاک در شرق کشور,

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: از امروز تا آخر هفته در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی از نقاط شمال غرب، ارتفاعات رشته کوه البرز به خصوص البرز غربی و شرقی، برخی نقاط ساحلی دریای خزر، شرق خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر و بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

احد وظیفه افزود: از امروز تا آخر هفته در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید رخ می‌دهد که خیزش گردوخاک نیز دور از انتظار نیست. همچنین در مناطق مرکزی کشور شامل جنوب سمنان، استان اصفهان، استان یزد، استان مرکزی، قم و جنوب تهران گاهی وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که پدیده گردوخاک و انتقال آن از مناطق کویری اطراف به این مناطق دور از انتظار نیست.

وی همچنین هشدار داد که طی امروز نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس و فردا و پسفردا (چهارشنبه و پنجشنبه) دریای عمان و غرب تنگه هرمز مواج است، به ویژه در نواحی شرقی خلیج فارس ارتفاع موج به حدود سه متر (۱۰ پا) هم خواهد رسید.

هوای تهران از امروز تا شنبه صاف، کمی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی شده و بیشترین دمای هوای پایتخت امروز ۳۶ درجه سانتیگراد اعلام شده است. بیشترین دمای هوای اهواز امروز به ۴۸ درجه سانتیگراد نیز خواهد رسید.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک