سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۲۲:۰۸ - اذان ظهر:۱۱:۵۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۱۱:۵۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۰۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ساعت ۱۴:۴۵
امام جمعه شهرستان راز و جرگلان:

دولتمردان در خط مقدم جهاد اقتصادی باشند

امام جمعه شهرستان راز و جرگلان با بیان اینکه فتنه امروز، اقتصادی و معیشتی است، گفت: دولتمردان در فتنه اقتصادی باید در خط مقدم جهاد اقتصادی باشند.
دولتمردان در خط مقدم جهاد اقتصادی باشند,

حجت الاسلام و المسلمین نادعلی زاده، امام جمعه شهرستان راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، با اشاره به سالروز 29 خرداد سال 88 و سخنرانی تاریخی مقام معظم رهبری، اظهار کرد:  مردم همواره در انتخابات به بهترین وجه عمل کردند ولی برخی از سیاسیون که به عنوان مرجعیتی برای بخشی از افکار عمومی بودند افراط گری را به بدنه مردم رساندند و نتوانستند آن را جمع کنند و حاضر نشدند قانون را فصل الخطال بدانند.

حجت الاسلام نادعلی زاده افزود: اگر چه اصل طراحی فتنه در سال 88 جهت براندازی نظام کلید زده شد، لکن سلبریتی های سیاسی که خود سینه سوخته انقلاب بودند فریب خوردند و از انقلاب و مردم فاصله گرفتند و در دام فتنه گرفتار شدند.

وی ادامه داد: این رفتارها باعث شد مدتی کشور را در مسائل اجتماعی و سیاسی و حتی اقتصادی تحت الشعاع قرار دهند که در پسا  فتنه دشمنان هم از این مسائل سواستفاده  و بر شدت تحریم ها افزودند.

وی تصریح کرد: جریان فتنه سیاسی سال 88 عبرتی است برای همه از مسئولان تا مردم که در برهه ی فتنه که فضا غبارآلود می شود هوشیار و بابصیرت باشند تا در دام فتنه قرار نگیرند.

امام جمعه راز تاکید کرد: تا مادامی که انقلاب هست، دشمن هم هست، تا دشمن هست فتنه نیز وجود دارد و دشمن که از ملت با بصیرت و ولایت مدار ایران  اسلامی سیلی خورده است، متفاوت خواهد بود.

حجت الاسلام نادعلی زاده گفت: زمانی فتنه ی دشمن جنگ نظامی و فیزیکی، زمانی هم جنگ فرهنگی و علمی، زمانی هم سیاسی بوده، امروز هم باید همه آحاد جامعه هوشیار باشند که دشمن از دریچه معیشت وارد فضای فتنه شده تا نظام انقلاب اسلامی را به چالش بکشاند.

وی خاطرنشان کرد: در این خصوص نقش دولتمردان که در خط مقدم جهاد اقتصادی هستند بیشتر حائز اهمیت است تا دراین پیچ و خم فتنه اقتصادی دشمنان را به عقب برانند.

انتهای پیام/فیروز بخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک