جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۰:۰۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۲۸ - اذان مغرب:۱۹:۵۵:۰۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ساعت ۱۳:۰

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در مانه و سملقان

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی تفرجگاه های سطح شهرستان خبر داد.
اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در مانه و سملقان,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، سرهنگ " علی حسین رختیانی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در راستای برخورد با مخلان نظم و امنیت و مزاحمین نوامیس در تفرجگاه های سطح شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در تفرجگاه های روستای درکش، شیر آباد، روستای زو اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح یک دستگاه موتور سیکلت سرقتی نیز کشف و ضبط شد، افزود: این طرح با محوريت پليس اطلاعات و با همکاري ساير پليس هاي تخصصي ويگان هاي تحت امر پليس پيشگيري اجرا شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این راستا از 8 واحد صنفی مستقر در این تفرجگاه ها نی سرکشی بعمل آمد و تذکرات لازم نیز ارائه شد، یاد آور شد: تعداد 4 دستگاه موتورسیکلت نیز به علت ایجاد مزاحمت و انجام حرکات نمایشی توقیف و به پارکینگ انتقال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان با تاکید بر اینکه پلیس با قدرت با افرادی که بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را خدشه دار کنند برخورد می کند، افزود: اجرای این گونه طرح ها به صورت مستمر در دستور کار قرار داشته و از مردم عزیز نیز انتظار می رود در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک