سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۶:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۲ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۲۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۰۵۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ساعت ۹:۴۹

 ۳۰ میلیارد ریال اعتبار به منابع طبیعی رازوجرگلان اختصاص یافت

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رازوجرگلان از تصویب 30 میلیارد ریال اعتبار برای منابع طبیعی این شهرستان خبر داد.
 30 میلیارد ریال اعتبار به منابع طبیعی رازوجرگلان اختصاص یافت,

الیاس یزدانی، رئیس اداره منابع طبیعی رازوجرگلان در گفت و گو با عصر اترک گفت : طی بازدید فرماندار شهرستان، بخشدار بخش مرکزی و رئیس منابع طبیعی شهرستان از عملیات آبخیزداری حوزه آبخیز باغلق این مبلغ مطرح شد .

وی افزود :روزهای گذشته از پروژه آبخیزداری حوزه آبخیز باغلق که از سرشاخه های اصلی رودخانه چندیر است، بازدید به عمل آمد که در این بازدید فرماندار در جریان روند اجرایی عملیات دیوار ساحلی و بندهای گابیونی باغلق قرار گرفت.

یزدانی در این بازدید از اختصاص مبلغ 30 میلیارد ریال در سال ۹۷ جهت حفظ، احیا، اصلاح، توسعه و بهره برداری از منابع طبیعی و اجرای عملیات آبخیزداری خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: این اعتبار به منظور حفظ وضعیت موجود منابع طبیعی در وهله اول و سپس احیا اصلاح توسعه و بهره برداری از منابع طبیعی، حفاظت خاک ،کنترل سیل و رسوب تخصیص یافته است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک