دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۸/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۵۳:۵۶ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۴۶ - اذان مغرب:۱۶:۴۸:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ساعت ۸:۶

ماجرای فشار خون و محروم شدن از پزشک خانواده

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در خصوص پیامکی با محتوای عدم ثبت فشار خون به منزله حذف از برنامه پزشک خانواده، توضیح داد.
ماجرای فشار خون و محروم شدن از پزشک خانواده,

کیانوش جهانپور، در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: پیامکی که با این مضمون ارسال شده است، قابل شناسایی و ردیابی نیست. زیرا، فرستنده آن مشخص نبوده و معلوم نیست چه کسی آن را پیامک کرده است.

وی با بی اساس خواندن این ادعا، افزود: اساساً چنین چیزی وجود ندارد که به خاطر عدم ثبت فشار خون، فرد از برنامه پزشک خانواده محروم شود و اگر چنین اتفاقی رخ دهد، تخلف است و برخورد خواهد شد.

جهانپور در ارتباط با وضعیت دسترسی مردم به اطلاعات پرونده الکترونیک سلامت خودشان، گفت: بزودی این موضوع از طریق تبلت و تلفن همراه برای مردم امکان پذیر خواهد شد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، با عنوان این مطلب که با استقرار پرونده الکترونیک سلامت در کشور، زمینه اجرای نظام ارجاع و برنامه پزشکی خانواده نیز فراهم خواهد شد، ادامه داد: در حال حاضر بیمارستان های دولتی به طور صد درصد به سطح یک پرونده الکترونیک سلامت دسترسی دارند و به تدریج، دسترسی به سطح دو نیز امکان پذیر می شود.

وی افزود: با استقرار نظام ارجاع که پیش بینی می کنیم در نیمه دوم سال و قبل از پایان سال ۹۸ اتفاق بیافتد، دسترسی پزشکان، داروخانه ها و مراکز خصوصی به پرونده الکترونیک سلامت نیز میسر خواهد شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک