دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۸/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۵۳:۵۶ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۴۶ - اذان مغرب:۱۶:۴۸:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ساعت ۸:۴۶

تدوین سند مشوق برای تمام ذی نفعان نظام سلامت الکترونیک

رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، از تدوین سند مشوق برای تمام ذی نفعان نظام سلامت الکترونیک خبر داد.
تدوین سند مشوق برای تمام ذی نفعان نظام سلامت الکترونیک,

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا صفی خانی، در هشتمین جلسه ستاد اجرایی نظام سلامت الکترونیک در خصوص ستاد اجرایی نظام سلامت الکترونیک سلامت، اظهار کرد: ستاد اجرایی نظام سلامت الکترونیک، مهم‌ترین رکن اجرایی استقرار و نظام پرونده الکترونیک سلامت است و ذیل شورای سیاستگذاری نظام سلامت الکترونیک فعالیت می‌کند.

وی افزود: در این ستاد، خط و مشی‌های کلان، تصمیم گیری های اجرایی و نقشه راه آینده نظام سلامت الکترونیک ترسیم می‌شود و بعد از رونمایی از پرونده الکترونیک سلامت و استقرار هسته اولیه آن، اقدامات بعدی با هدف عمق بخشی و جامعیت بخشی به خدمات، اضافه کردن خدمات ارزش افزوده مانند نوبت گیری، نوبت دهی و نسخه نویسی الکترونیک در بخش خصوصی و مطب‌ها و یکپارچه کردن اطلاعات را در دستور کار قرار دادیم.

رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت با بیان اینکه مهم‌ترین کار ما در آینده، ایجاد بانک قواعد نظام سلامت است، افزود: در هشتیمن جلسه این ستاد که با حضور تمام ذی نفعان برگزار شد، ضمن تشریح گزارش وضعیت دانشگاه‌های علوم پزشکی در خصوص توسعه و عمق بخشی به پرونده الکترونیک سلامت، به این نتیجه رسیدیم که اقدامات بعدی را چگونه ساماندهی کنیم.

صفی خانی خاطرنشان کرد: تصمیمات ستاد اجرایی نظام سلامت الکترونیک که نیازمند مصوبه شورای سیاستگذاری باشند، را برای تصویب به این شورا می بریم.

وی تاکید کرد: یکی از تصمیمات ستاد اجرایی و شورای سیاستگذاری نظام سلامت الکترونیک، تدوین سند مشوق برای تمام ذی نفعان نظام سلامت الکترونیک است که این مشوق‌ها می‌تواند مبتنی بر تسهیل در پرداخت و سایر تشویق‌های سازمان‌های بیمه گر به ذی نفعان اعم از داروخانه‌ها، مطب‌ها و مراکز تصویربرداری باشد که در نشست‌های آینده ستاد نظام سلامت الکترونیک، این سند، تهیه و تدوین می‌شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک