پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۸:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۲۶ - اذان مغرب:۱۷:۴۳:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۱۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ساعت ۱۵:۵۲
امام جمعه موقت بجنورد:

توقیف نفت کش ایران توسط انگلیسی ها دزدی دریایی آشکار است

امام‌جمعه موقت بجنورد توقیف نفت کش ایران توسط انگلیسی ها را دزدی دریایی آشکار خواند و گفت: عاملان این اقدام منتظر پاسخ کوبنده ایران باشند.
توقیف نفت کش ایران توسط انگلیسی ها دزدی دریایی آشکار است,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام رحیم مهدوی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه در محل مصلی امام خمینی (ره) بجنورد اظهار کرد: توقیف نفت کش جمهوری اسلامی ایران توسط انگلیسی ها خلاف قوانین بین المللی است و برای خوش خدمتی به آمریکایی ها است.

حجت الاسلام مهدوی پور این اقدام انگلیس در مقابل هدف گیری پهباد آمریکایی ها در محدوده جغرافیایی ایران عنوان کرد و گفت: انگلیسی ها بدانند اگر اشتباه آمریکا را تکرار کنند پاسخ کوبنده ای از نظام جمهوری اسلامی ایران خواهند گرفت.

امام جمعه موقت بجنورد در ادامه با تاکید بر اینکه امنیت، خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: مورد هدف قرار دادن گروه های تروریستی توسط غیور مردان ایرانی به دنیا نشان داد که برای حفظ امنیت خود از کسی اجازه نخواهیم گرفت و با متجاوزان برخورد خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز تاسیس شورای نگهبان اشاره کرد و افزود: شورای نگهبان پاسبان مرزهای دین در نظام دانست .

حجت الاسلام مهدوی پور با تاکید بر دقت در انتخاب افراد در انتخابات مختلف خاطرنشان کرد: اگر کسانی که انتخاب شدند باب دل نبودند، آنها را نباید سرزنش کرد بلکه باید خودمان را سرزنش کنیم چرا این انتخاب را انجام داده‌ایم.

انتهای پیام/

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک