پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۸:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۲۶ - اذان مغرب:۱۷:۴۳:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۱۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ساعت ۹:۳۹

حمایت قاطع امام جمعه جاجرم از مواضع سردار اشتری/ناجا در صف اول برخورد با قانون شکنان است

امام جمعه شهرستان جاجرم با اعلام حمایت قاطع از سخنان سردار اشتری در خصوص مبارزه با هنجارشکنان گفت: نیروی انتظامی در صف اول برخورد با قانون شکنان است.
حمایت قاطع امام جمعه جاجرم از مواضع سردار اشتری/ناجا در صف اول برخورد با قانون شکنان است,

حجت الاسلام موسوی، امام جمعه جاجرم در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، در خصوص سخنان سردار اشتری در جمع ائمه جمعه سراسر کشور در مورد مبارزه با قانون شکنان و هنجار شکنان اظهارکرد: یکی از رسالت اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ترویج خوبی ها یعنی امر به معروف و از طرفی دیگر نهی از منکر و مبارزه با زشتی ها و نابه هنجاری ها و منکرات است.

وی با بیان این نکته که نهی از منکر مراتبی دارد، ابراز داشت: در مرحله اول ارشاد تذکر لسانی و در صورت تکرار برخورد قانونیست.

حجت الاسلام موسوی با بیان این نکته مهم که باید سنگر ها را حفظ کنیم و از تسامح و تساهل دوری کنیم، افزود: عقب نشینی سنگر به سنگر ما را از آرمان های انقلاب اسلامی دور می کند و دشمن هم به دنبال همین مسئله است.

وی ضمن درخواست جدی از نیروی انتظامی در برخورد با هنجار شکنان گفت: وظیفه خود می دانیم از کسانی که در عرصه های مختلف امنیت را برقرار می کنند و مشغول مبارزه  با هنجار شکنان هستند، حمایت کنیم و قطعا حمایت بسیجیان ائمه جمعه و مردم را دارا خواهند بود.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان جاجرم با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در صف اول مبارزه با قانون شکنان است خاطرنشان کرد: وقتی از امنیت صحبت می کنیم منظورمان امنیت همه جانبه است و این امنیت همه جانبه میسر نیست مگر اینکه نیروی انتظامی به وظیفه ذاتی خودش عمل کند و هم همه ما وظیفه داریم از مجریان قانون حمایت کنیم تا در همه جهت محیطی امن برای کشور ایجاد شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک