دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۸/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۵۳:۵۶ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۴۶ - اذان مغرب:۱۶:۴۸:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۱۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ساعت ۹:۴۲
امام جمعه آشخانه مطرح کرد:

اگر همه دستگاه های متولی فرهنگ وارد میدان شوند، نیروی انتظامی تنها نخواهد ماند

امام جمعه آشخانه با اشاره به اینکه اگر برای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه، همه دستگاه ها متولی یک صدا ورود پیدا کنند، دیگر نیروی انتظامی تنها نخواهد ماند، گفت: باید مقوله فرهنگ، جریان سازی بشود و خطر تحرکات دشمن در حوزه فرهنگ برای مردم تبیین شود.
اگر همه دستگاه های متولی فرهنگ وارد میدان شوند، نیروی انتظامی تنها نخواهد ماند ,

حجت الاسلام احمدزاده امام جمعه آشخانه در گفتگو با عصراترک  با اشاره به اینکه در همه کارها وقتی هم نوایی و هم صدایی وجود داشته باشد، تاثیرگذار خواهد بود،اظهار کرد: در مسائل اجتماعی مانند زلزله یا سیل در سال های اخیر، همه ی دستگاه ها و مردم با هم بسیج شدند و برای کمک و همدردی از هم سبقت گرفتند.

احمدزاده با بیان اینکه مسئولین و دستگاه های کشور در حوزه فرهنگ جامعه کمی بیخیال شده اند و سالهاست که دشمن هجمه فرهنگی به جمهوری اسلامی را شروع کرده است، ادامه داد: دشمن در فضای مجازی و رسانه های بی در و پیکری که اصلا صاحب ندارد، ورود کرده و عده ای از مردم ما را اغفال کرده و تحت تاثیر قرار داده است.

احمدزاده گفت: با وجود اینکه وزارت ارتباطات در رابطه با مدیریت فضای مجازی می تواند خیلی موثر واقع شود، اما شاهدیم که متاسفانه این وزارتخانه بی توجه به موضوع، بنایی برای حل این معضل ندارد.

امام جمعه آشخانه با اشاره به اینکه اگر همه با هم برای حل این معضل یک صدا، ورود پیدا کنند، دیگر نیروی انتظامی تنها نخواهد ماند، افزود: باید مقوله فرهنگ، جریان سازی  بشود و خطر تحرکات دشمن در حوزه فرهنگ برای مردم تبیین شود.

انتهای پیام / م ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک