دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۸/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۵۳:۵۶ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۴۶ - اذان مغرب:۱۶:۴۸:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۱۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ساعت ۱۴:۵۹
امام جمعه آشخانه:

مدت هاست که دیگر ساعت ها در خلیج فارس به وقت لندن تنظیم نمی شود

امام جمعه آشخانه گفت: لندن هنوز در توهم دوران برده داری سلطه استعماری و استثمار انگلیس بر کشورها به سر می برد اما واقعیت این است که دوران ابرقدرتی انگلیس به سر آمده و راهزنی دریایی لندن در قرن 21 دیگر جواب نخواهد داد.
مدت هاست که دیگر ساعت ها در خلیج فارس به وقت لندن تنظیم نمی شود,

به گزارش عصراترک، حجت الاسلام احمدزاده خطیب نماز جمعه آشخانه با اشاره به اولین نماز جمعه تهران که به فرمان امام خمینی (ره) و به امامت آیت الله طالقانی در 5 مرداد 1358 در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: در حال حاضر در 900 نقطه کشور نماز جمعه هر هفته اقامه می شود.
وی با بیان اینکه نماز جمعه در واقع کانون عبودیت الله، بصیرت افزایی عمومی، تجدیدگاه اخوت و مهربانی، هم دردی و تبادل نظر بین آحاد مردم است، اظهار کرد: نماز جمعه کنگره بزرگ حزب الله است، میعادگاه پیشتازان ولایت مدار و وعده گاه مکتب روح الله بوده که همچون خار بر چشم منافقان قدیم و جدید است.
امام جمعه آشخانه با اشاره به اینکه به برکت نماز جمعه انسجام ملی و انقلابی و خط مستقیم انقلاب اسلامی در میان مومنین حفظ شده است خاطرنشان کرد: به برکت این نعمت بزرگ صدای انقلاب اسلامی رساتر از همیشه در کشور به گوش رسیده است تا جایی که بعد از انقلاب حوزه های علمیه م مساجد رونق پیدا کرد و دفاع مقدس پشتیبانی شد.
وی با بیان اینکه خدمات اجتماعی فراوانی در نماز جمعه ارائه شده  و مشکلات اجتماعی مردم حل می شود، ادامه داد: به برکت نماز جمعه با جریان های فتنه مخصوصا فتنه 88 مواجهه شبکه ای فراگیر انجام شد.
احمدزاده با تاکید بر اینکه امروز ولایت فقیه اقتدار اسلام و انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشیده است، تصریح کرد: پیام مقاومت و در هم پییچیدن تومار حیله های استکبار همه را به شگفتی آورده و همراهان مقاومت را خوشحال و جبهه مقاومت را مستحکم تر کرده است .
وی با اشاره به اعلام نیروی دریایی سپاه مبنی بر توقیف نفتکش انگلیسی که حامل نفت قاچاق ایران بوده و گفته می شد با پرچم انگلیس تردد می کرد، گفت: این واکنش ایران به اقدام خیانت آمیز انگلیس در دزدی نفتکش ایرانی در جبل الطارق بوده است.
خطیب نمازجمعه آشخانه اظهار کرد: لندن هنوز در توهم دوران برده داری سلطه استعماری و استثمار انگلیس بر کشورها به سر می برد اما واقعیت این است که دوران ابرقدرتی انگلیس به سر آمده و راهزنی دریایی لندن در قرن 21 دیگر جواب نخواهد داد.
وی ادامه داد: انگلیسی ها باید به یاد داشته باشند که مدت هاست در خلیج فارس دیگر ساعت ها به وقت انگلیس تنظیم نمی شود.
امام جمعه آشخانه با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با اعضای حماس، گفت:  مسئله قدس همواره اساسی ترین محور مناقشه میان اسلام و صهیونیست و مانع اصلی بر سر راه حل و فصل مناقشه فلسطین و رژیم صهیونیستی بوده و همه می دانیم که تنها راه برای آزاد کردن قدس شریف مقاومت است.
احمدزاده در پایان خاطرنشان کرد: یک روز فلسطینی ها با سنگ مبارزه می کردند اما امروز مجهز به موشک های نقطه زن شده و احساس پیشرفت می کنند.

انتهای پیام / م ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک