سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۲۲:۰۸ - اذان ظهر:۱۱:۵۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۱۱:۵۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۱۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ساعت ۶:۵۱
مدیرعامل اتحادیه پوشاک شهرستان بجنورد:

دوخت لباس های فرم مدارس به خیاطان بجنوردی سپرده شد/ افزایش ۲۰ درصدی قیمت ها

رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بجنورد گفت:سفارشات دوخت فرم مدارس شهرستان بجنورد( مرکز خراسان شمالی) به منظور مدیریت هزینه تولید در فصل تابستان امسال به اتحادیه خیاطان شهرستان سپرده شد.
 دوخت لباس های فرم مدارس به خیاطان بجنوردی سپرده شد/ افزایش 20 درصدی قیمت ها,

سهراب خطیب، رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بجنورد در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: در فصل تابستان امسال اداره کل آموزش و پرورش استان و اتحادیه های خیاطان و پوشاک فروشان استان توافق کردند که لباس هاس فرم دانش آموزان شهرستان بجنورد در این شهرستان دوخته و عرضه شوند.

خطیب گفت: دوخت لباس های فرم دخترانه و پسرانه دانش آموزان شهرستان بجنورد به اتحادیه خیاطان شهرستان بجنورد سپرده شده است تا هزینه دوخت و فروش این لباس ها در این شرایط تورمی در اقتصاد کشور، خیلی گران تمام نشود.

وی افزود: این در حالی است که تا سال گذشته فرم مدارس این شهرستان از دیگر استان ها نیز تهیه می شدند.

وی خاطر نشان کرد: لباس های فرم مدارس آماده شده توسط پوشاک فروشان این شهرستان عرضه و توزیع خواهند شد.

خطیب در پاسخ به این سوال که شنیده شده است اداره کل آموزش و پرورش استان سفارش لباس های فرم مدارس را به انحصار خود درآورده است نیز عنوان کرد: این موضوع صحت ندارد بلکه این اداره کل سفارش دوخت و عرضه لباس ها را به دو اتحادیه خیاطان و پوشاک فروشان شهرستان بجنورد سپرده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه پارچه های تهیه شده برای دوخت فرم مدارس با کیفیت های درجه یک، دو و سه بوده اند تا خانواده ها با توجه به توان مالی اشان بتوانند این لباس های فرم را برای دانش آموزان خود خریداری کنند، بیان کرد: امسال قیمت فرم مدارس در مقایسه با سال گذشته 10 تا 20 درصد متاثر از وضعیت تورم افزایش خواهند داشت.

وی در ادامه یادآور شد: این در حالی است که اتحادیه خیاطان استان برای اینکه قیمت تمام شده لباس های فرم مدارس خیلی گران تمام نشود، دوخت لباس ها را با کمترین قیمت دوخت پذیرفته است.

رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بجنورد افزود: لباس های فرم مدارس شهریور ماه آماده توزیع می شوند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک