سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۲۲:۰۸ - اذان ظهر:۱۱:۵۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۱۱:۵۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۱۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ساعت ۱۱:۳۰
رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی :

ایجاد دفتر نمایندگی علم و فناوری ایران در ترکمنستان را پیگیری می کنیم

رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی گفت: اتاق بازرگانی خراسان شمالی به زودی سفری به کشور ترکمنستان برای انجام مذاکرات و پیگیری تقویت مراودات با کشور ترکمنستان و ایجاد دفتر نمایندگی علم و فناوری ایران در این کشور را خواهد داشت.
ایجاد دفتر نمایندگی علم و فناوری ایران در ترکمنستان را پیگیری می کنیم,

به گزارش خبرنگار عصر اترک،محمد صمدی، رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی در نشست خبری اظهار کرد: با توجه به اینکه در شهر آوازه در کشور ترکمنستان نمایشگاهی بین المللی از دست آوردهای تولیدی کشورهای حاشیه دریای خزر برگزار خواهد شد، اتاق بازرگانی خراسان شمالی به نمایندگی از کشور ایران نیز در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

صمدی تصریح کرد: در این سفر موضوعات اعزام و پذیرش هیات های تجاری، برگزاری نمایشگاه های مشترک، تقویت مبادلات صادراتی و وارداتی میان دو کشور همچنین ایجاد دفتر نمایندگی علم و فناوری ایران در کشور ترکمنستان را نیز پیگیری خواهم کرد.

وی افزود: بازگشایی مرز پرسه سو میان استان خراسان شمالی با کشور را نیز مطرح و درباره آن گفت و گو خواهیم کرد.

وی در ادامه گفت: در این سفر اتاق بازرگانی خراسان شمالی همچنین تقاضای برگزاری نمایشگاهی از دست آوردهای خراسان شمالی و کشور ایران در شهر عشق آباد کشور ترکمنستان را مطرح و پیگیری خواهد کرد.

رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی همچنین از برگزاری جشنواره بزرگ شهر آبنبات در محل بوستان بش قارداش شهر بجنورد در هفت شهریور ماه با حضور تولیدکنندگان و بازرگانی داخلی و خارجی خبر داد و گفت: اتاق بازرگانی خراسان شمالی اقدامات مهمی را برای برندسازی تولیدات این محصول و معرفی آن به بازارهای داخلی و خارجی را از سال های گذشته تا به کنون انجام داده است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک