شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲/۶/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۵:۰۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۵ - اذان مغرب:۱۶:۴۳:۰۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۱۴۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ساعت ۹:۴۲

جشنواره مالک اشتر، منشأ تحول و پیشرفت در حوزه نیروهای مسلح است

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی با بیان اینکه جشنواره مالک اشتر به دنبال ایجاد رقابت مجاهدانه، انقلابی و کارآمد است، گفت: برگزاری این جشنواره منشأ تحول و پیشرفت های بسیاری در حوزه نیروهای مسلح است.
جشنواره مالک اشتر، منشأ تحول و پیشرفت در حوزه نیروهای مسلح است,

به گزارش عصر اترک، سردار حسینعلی یوسفعلیزاده، مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی در هشتمین جشنواره مالک اشتر بسیج که در محل سالن ایثار بجنورد برگزار شد، جشنواره مالک اشتر را محصول اشراف فرماندهی خواند و گفت: در واقع این جشنواره به دنبال ایجاد رقابت برادرانه، ایثارگرانه، مجاهدانه و انقلابی است.

وی افزود: در حقیقت برگزاری جشنواره مالک اشتر سپاه و بسیج، منشأ تحول و پیشرفت های بسیاری در حوزه نیروهای مسلح شده است.

سردار یوسفعلیزاده اظهارداشت: متأسفانه برخی از عقب افتادگی ها و سوء رفتار در بدنه مدیریتی نظام، به دلیل عدم ارزیابی روشن و دقیق فعالیت های صورت گرفته است.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی افزود: خوشبختانه امروز این تدبیر اشراف فرماندهی، امروز در سپاه و بسیج جای خودش را به خوبی باز کرده و موجب الگو سازی در بسیاری از بخش های مدیریتی شده است.

سردار یوسفعلیزاده با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "سپاه باید روزآمد و فرزند زمان خودش باشد"، بیان داشت: سپاه باید پیش برنده و پیش رونده باشد.

وی با بیان اینکه دشمنان و رقبای ما بی رحمانه در تلاش اند که ما را از بیاندازند و راه پیشرفت ما را سد کنند، تصریح کرد: تقابل، ایستادگی و انجام وظیفه، پاسخ منطقی به این بی رحمی و ظلم آن ها است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک