سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۲۲:۰۸ - اذان ظهر:۱۱:۵۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۱۱:۵۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۱۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ساعت ۹:۱۸
دبیر کانون اردوهای جهادی دانشکده دندانپزشکی خراسان شمالی :

ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی به جمعیت یک هزارنفری روستاهای استان

دبیر کانون اردوهای جهادی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی به یک هزار نفر از اهالی دشت، بیدک ، آرمادلو و چشمه خان خبر داد.
ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی به جمعیت یک هزارنفری روستاهای استان,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک،  مرتضی حسن پور، دبیر کانون اردوهای جهادی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: به دنبال برگزاری اردوی جهادی به  یک هزار نفر از اهالی روستای دشت و بیدک ، آرمادلو و چشمه خان ، خدمات تخصصی دندانپزشکی با همکاری معاونت بهداشتی، بسیج جامعه پزشکی و معاونت دانشجویی فرهنگی و کانون اردوی جهادی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان ارائه شد.

 

وی ادامه داد: در این اردو خدمات ترمیمی ، آموزش به کودکان، جرم گیری، جراحی ،کشیدن دندادن و ... برای هزار نفر از اهالی روستای دشت و ... به طور رایگان انجام شد.

 

حسن پور اضافه کرد: 16 دانشجوی دندانپزشکی و 4 دندانپزشک متخصص خدمات بهینه و رضایت بخشی را در این اردوی جهادی ارائه کردند.

 

وی خاطر نشان کرد: در این برنامه 43 نفر از دانش آموزان پایه ششم و هفتم از خدمات تخصصی دندانپزشکی به طور رایگان بهره مند شدند.

 

انتهای پیام/ 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک