پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۸:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۲۶ - اذان مغرب:۱۷:۴۳:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۱۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ساعت ۸:۳۲

هوای تهران در بیست و نهمین روز مرداد ۹۸ سالم است

آمار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد که هوای پایتخت در حال حاضر با شاخص کیفیت ۷۵ در شرایط سالم قرار دارد.
هوای تهران در بیست و نهمین روز مرداد ۹۸ سالم است,

به گزارش خبرگزاری مهر، پیش بینی های انجام شده نشان دهنده کاهش میزان ناپایداری جوی در صبحگاه روز جاری (سه شنبه، ۲۹ مرداد) است، هرچند با توجه به کاهش تردد خودروها در روز تعطیل، این شرایط در کاهش کیفیت هوای اکثر مناطق شهر تهران تاثیر چندانی نخواهد داشت. همچنین در طول روز همراه با فراهم شدن شرایط لازم برای شکل گیری آلاینده ازن، طی برخی ساعات بعدازظهر سه شنبه (بین ساعات ۱۳ الی ۱۸) افزایش نسبی در غلظت آلاینده مذکور مشاهده شده که نسبت به روز گذشته از میزان بالاتری برخوردار خواهد بود و به تبع آن سبب کاهش موقتی کیفیت هوا خواهد شد. 

بر اساس این گزارش، به تدریج در شبانگاه همراه با افزایش حجم ترافیک و کاهش سرعت باد، افزایش غلظت آلاینده ها در برخی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. بر این اساس، با توجه به افزایش موقتی غلظت آلاینده ها (به ویژه ذرات معلق و آلاینده ازن) در برخی ساعات آخرین سه شنبه از مرداد ماه ۹۸، انتظار می رود وضعیت نامطلوب کیفیت هوا (به ویژه برای گروه های حساس) به طور موقت در بیشتر مناطق پایتخت برقرار شود. 

به گزارش مهر، برای بیشتر ساعات روز چهارشنبه نیز جوی نسبتا آرام و آسمانی صاف انتظار می رود که شرایط برای تجمع موقتی آلاینده ها از جمله ذرات معلق (به ویژه در صبحگاه) و آلاینده ازن (طی ساعات بعدازظهر) را مهیا خواهد ساخت. از این رو، انتظار می رود طی برخی ساعات روز چهارشنبه شرایط ناسالم کیفیت هوا به ویژه برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت به طور موقت برقرار شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک