چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۱۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ساعت ۷:۵۷

تامین امنیت خلیج‌ فارس بر عهده ایران و کشورهای منطقه است

اهواز ـ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: به صورت مسلم هیچ کشوری غیر از ایران به اتفاق کشورهای منطقه نمی‌تواند امنیت خلیج فارس، تنگه هرمز و آب‌های منطقه را برقرار کند.
تامین امنیت خلیج‌ فارس بر عهده ایران و کشورهای منطقه است,

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فدوی ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه حضور در نهمین جشنواره مالک اشتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در کربلای ایران خدمت سپاه پاسداران خوزستان رسیده ایم برای اینکه از برترین های سال گذشته در رده های مختلف سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان به عنوان نفرات برتر جشنواره  مالک اشتر تقدیر کنیم.

وی افزود: امیدواریم که خداوند متعال جمیع پاسداران انقلاب اسلامی را توفیق دهد تا تکالیف الهی خود را به خوبی انجام دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در خصوص حضور ناوهای خارجی به بهانه تأمین امنیت در خلیج فارس تصریح کرد: به صورت مسلم هیچ کشوری غیر از ایران به اتفاق کشورهای منطقه نمی تواند امنیت خلیج فارس، تنگه هرمز و آب های منطقه را برقرار کند.

سردار فدوی یادآور شد: دشمن ملت‌های منطقه یعنی آمریکا و هم‌پیمانانش سال ها و بارها این موضوع را تمرین و تکرار کردند که به اصطلاح با حضور خود ایجاد امنیت می کنند ولی حقیقت این است که با حضور آنها نه تنها امنیت برقرار نمی شود بلکه مسلما ناامنی به وجود می آید.

وی در پایان تأکید کرد: با این وجود ما با اقتدار ایستاده ایم و در عین حال آنقدر توانمند هستیم که حتی می توانیم امنیت کل منطقه را برقرار کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: جشنواره مالک اشتر به عنوان یکی از برنامه‌های مطرح است که هر ساله بر اساس نتایج حاصل از ارزیابی نیروها، سازمان‌های نیروهای مسلح به منظور توسعه فرهنگ شایسته سالاری و ایجاد زمینه رشد و معرفی فرماندهان، مدیران، رده موفق‌تر و برتر در سطوح مختلف برگزار می‌شود.

سرهنگ میر احمدرضا حاجتی ادامه داد: توسعه فرهنگ شایسته سالاری، ایجاد زمینه رشد و معرفی رده‌های برتر و فرماندهان و مدیران موفق‌تر بسیج، ایجاد یکپارچگی و همسویی در ارزیابی و معرفی سازمان‌های برتر، توسعه شایستگی‌های سازمانی همراه با ارتقاء فرهنگ بسیجی و ارتقای سطح خودآگاهی و خود ارزیابی در سنجش عملکرد از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی در پایان بیان کرد: عملکرد در محورهای اساسی و اولویت دار شامل جذب و سازماندهی، نظام تربیتی و بصیرتی صالحین، فرهنگ علمی، سازندگی، امر به معروف، آمادگی دفاعی، آموزش و کادرسازی از جمله محورهای ارزیابی این جشنواره است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک