شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۸:۳۸ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۱۷ - اذان مغرب:۱۷:۵۱:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۱۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ساعت ۹:۲۹
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

آغاز جشن عاطفه‌ها از ۷ شهریورماه

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از آغاز جشن عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور در روز پنجشنبه ۷ شهریورماه خبر داد.
آغاز جشن عاطفه‌ها از ۷ شهریورماه,

 مجید الهی راد، بابیان اینکه این جشن ملی همه‌ساله باهدف همدلی و کمک به دانش آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی برگزار می‌شود، افزود: این جشن امسال نیز در دو مرحله پیش از آغاز سال تحصیلی با حضور مردم نیکوکار و خیران و در مهرماه نیز با حضور دانش آموزان برگزار می‌شود.


وی بابیان اینکه مرحله اول این جشن در روزهای ۸ و ۷ شهریور برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون بیش از ۵ هزار دانش‌آموز نیازمند استان خراسان شمالی در انتظار همدلی تمامی آحاد مردم در جشن عاطفه‌ها هستند.


وی تصریح کرد: پایگاه‌های کمیته امداد استان خراسان شمالی مستقر در سطح تمامی شهرستان‌ها و همچنین بیش از ۸۵ مرکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌ها و هدایای مردمی هستند.


 مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نیز در ۱۰ مهرماه در سراسر استان برگزار می‌شود و بر این اساس زنگ جشن عاطفه هم‌زمان با سراسر کشور روز چهارشنبه نواخته می‌شود.


وی با تأکید بر اینکه کمک‌ها نقدی و کالای جمع‌آوری‌شده در مدارس بر اساس صلاحدید مدیران هر مدرسه و انجمن اولیاء و مربیان برای همان مدرسه هزینه می‌شود، افزود: مردم استان خراسان شمالی در سال گذشته ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند استان در جشن عاطفه‌ها کمک کردند.


وی یادآور شد: هم استانی‌های عزیز علاوه بر حضور در پایگاه‌های کمیته امداد می‌توانند از طریق سامانه پرداخت تلفن همراه با شماره #۵*۰۵۸*۸۷۷۸*و یا شماره‌حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ و نیز شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰ کمک‌های خود را می‌توانند به دانش آموزان نیازمند اهدا کنند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک