چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۲۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ساعت ۷:۴۵

سلطانی‌فر: تصور ما کسب ۱۲ سهمیه کشتی برای المپیک ۲۰۲۰ است/ به حل مشکل مالیاتی‌ فدراسیون‌ها امیدواریم

وزیر ورزش و جوانان گفت: تصور ما این است که کشتی برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو بتواند هر ۱۲ سهمیه ممکن را کسب کند.
سلطانی‌فر: تصور ما کسب ۱۲ سهمیه کشتی برای المپیک ۲۰۲۰ است/ به حل مشکل مالیاتی‌ فدراسیون‌ها امیدواریم,

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه بازدید از اردوی تیم‌های ملی کشتی گفت: همانطور که بارها گفته ایم، بحث المپیک و پارالمپیک را یک فرآیند بلند مدت تعریف کردیم که شروع آن بازی‌های کشورهای اسلامی در باکو بود و بعد از آن در بازی های داخل سالن آسیا شرکت کردیم. در بازی‌های آسیایی شرایط بهتری برای بررسی شرایط ورزشکاران مهیا بود.

وی ادامه داد: فدراسیون کشتی به ثبات و آرامشی رسیده و امیدواریم با توجه به تجربه رئیس فدراسیون در این رشته و جوانگرایی که صورت گرفته، در آوردگاه جهانی بدرخشند. تصور ما این است که کشتی برای المپیک 2020 توکیو بتواند هر 12 سهمیه ممکن را کسب کند.

سلطانی‌فر عنوان کرد: امروز مجموعه عواملی که در کشتی داریم، یک فدراسیون آرام با کشتی‌گیران با انگیزه و کادر فنی خوب است که نوید آینده خوبی را می‌دهد. اصلی‌ترین رویداد این رشته بازی‌های المپیک است و باید در آنجا نتیجه لازم را بگیرند. توقع مردم هم این است که مدال‌آوری‌های کشتی در تاریخ بازی‌های المپیک در این دوره هم تکرار شود.

وزیر ورزش و جوانان درباره مشکل بدهی مالیاتی فدراسیون‌ها از جمله فدراسیون کشتی گفت: دو هفته قبل با وزیر اقتصاد و معاونش جلسه‌ای را داشتیم و در آنجا مباحث تخصصی و ریز مطرح شد و به جمع‌بندی خوب رسیدیم. آنها گفتند که مسئله اصلی ارائه اظهارنامه مالیاتی است که بسیاری از روسای فدراسیون‌ها از این موضوع بی‌اطلاع بودند. قسمت بزرگ بدهی فدراسیون کشتی یعنی حدود 20 میلیارد تومان نیز مربوط به همین مسئله است که قرار شد در این باره بازنگری صورت بگیرد و مستندات لازم ارسال شود و تا جایی که ممکن است، معافیت مالیاتی شامل حال آنها شود. خیلی امیدواریم بخش عمده‌ای از مشکلات در این حوزه حل شود.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک