چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۲۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ساعت ۲۱:۲۳
فرمانده کل سپاه:

هیچ مشکلی در موضوع امنیت مرزها نداریم

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه همه مناطق مرزی در موضوع محرومیت‌زدایی مورد هدف ما هستند گفت: خوشبختانه امروز هیچ مشکلی در موضوع امنیت مرزها نداریم.
هیچ مشکلی در موضوع امنیت مرزها نداریم,

به گزارش عصر اترک، سردار سرلشکر  پاسدار حسین سلامی، در بازدید از مناطق و یگان های مرزی خراسان شمالی با کشور ترکمنستان، اظهارکرد: خوشبختانه با مجاهدت ها و تلاش های ارزنده ای که مرزبانان ما در نیروی انتظامی این استان انجام می دهند و اشراف و تسلط اطلاعاتی که بر مرز ها دارند، بحمدالله امنیت در این مرزها در تراز بالا و اطمینان بخشی  است  و در این زمینه  هیچ مشکلی  نداریم.

فرمانده کل  سپاه افزود: مرزها و امنبت آنها  در همه نقاط کشور، از جمله در خراسان شمالی که با کشور ترکمنستان هم مرز است مهم و حیاتی هستند.

وی با ابراز خرسندی از تلاش های ن استاندار خراسان شمالی برای توسعه جاده ای مرزی که کار مرزبانی را تسهیل می کند، افزود: امیدواریم با  ارتقا و توسعه تلاش ها و به هم پیوستن این جاده ها سهولت های تردد نیز به نحو بهتری نسبت به گذشته انجام شود.

سرلشکر  سلامی در ادامه فلسفه اساسی حضور در مناطق مرزی را  علاوه بر بازدید از مرزها و حصول اطمینان از امنیت مرزها ، توجه ویژه به زندگی مردمان این مناطق و  تلاش و هم افزایی برای رفع نیازها و مشکلات فراروی آنان عنوان کرد و اظهارداشت: در واقع مردمان مرزنشین ما مکمل، مدافع و پشتیبان عمیق روحی و معنوی نیروهای مرزبان ما هستند.

فرمانده کل سپاه  با تأکید بر اینکه مرزها برای ما هویت بسیار مقدسی دارند، افزود: این قداست به این دلیل است که استقلال و تمامیت ارزی کشور ما از این نقاط شروع می شود و برای همین ما نیز تلاش می کنیم که در ابعاد معیشتی، امنیتی، اطلاعاتی و نظامی مرزها تا حد ممکن اهتمام درخور و متناسب داشته باشیم.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک