پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۸:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۲۶ - اذان مغرب:۱۷:۴۳:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۲۴۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ساعت ۲۲:۳۵

جمعیت جانبازان: رییسی نماد رفتار انقلابی تا تحقق یک گفتمان است

اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان با اشاره به روند مستمر برگزاری دادگاه‌های مفاسد اقتصادی، عزم حجت‌الاسلام رییسی در برخورد با مفاسد را تحسین برانگیز دانستند.
جمعیت جانبازان: رییسی نماد رفتار انقلابی تا تحقق یک گفتمان است,

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، سی و ششمین جلسه شورای مرکزی جمعیت جانبازان با حضور اکثریت اعضا برگزار شد. در ابتدا گزارش راه اندازی ٣١ کانال استانی در پیام رسان سروش برای حضور فعال جمعیت در استانها و نمایش عملکرد دفاتر استانی ارائه شد. در این جلسه گزارشی از سرفصل‌های مهم عملکرد جمعیت در شش ماهه نخست امسال و نیز فعالیت‌های سایت این جمعیت از سوی دبیرخانه ارائه و عناوین فرم عضویت، افزایش حقوق مستمری رزمندگان، گفتمان از منظر مقام معظم رهبری سال ١٣٨٢، گفتمان از منظر مقام معظم رهبری در سال ١٣٧٩، اساسنامه جمعیت، آشنایی با جمعیت، عکس یا برعکس (یادداشت آقای شاکری)، صنعت خودروسازی(یادداشت آقای میرشمسی)، دولت نسبت به مطالبات مردم بی اعتنایی میکند(مصاحبه دبیرکل) و بیانیه جشنواره فیلم فجر پربازدید کننده ترین موارد مراجعه از سوی کاربران به سایت اعلام شد.

تشکیل ستاد برگزاری سومین یادواره بزرگ جانبازان شهید، برگزاری همایش دبیران استانی جمعیت جانبازان، راه‌اندازی سایت جمعیت، دیدار از خانواده معظم شهدا و خانواده جانبازان شهید و نیز دعوت از چهره‌های سیاسی و فرهنگی به عنوان میهمانان ویژه جلسات شورای مرکزی برای بحث و تبادل نظر درباره رویکردهای سیاسی در آستانه انتخابات پیش‌روی مجلس و همچنین اطلاع از مباحث آینده‌پژوهی انقلاب اسلامی از جمله اقدامات نیمه اول امسال بوده است.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در همین راستا طی شش ماه گذشته میزبان چهره‌هایی همچون فواد ایزدی، مهرداد بذرپاش، جلیل محبی، حسین مظفر، محسن رضایی صدرآبادی و مجید فولادگر بوده است.

در این جلسه همچین اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان به مرور کارنامه عملکردقوه مجریه و حجت‌الاسلام رییسی در کسوت ریاست قوه قضاییه پرداختند و با اشاره به روند مستمر برگزاری دادگاه‌های مفاسد اقتصادی، عزم این مقام ارشد قضایی در برخورد با مفاسد را تحسین برانگیز دانسته و آن را نماد رفتار انقلابی تا تحقق کامل یک گفتمان برشمرده و تاکید کردند: پیوستگی این رفتار و عملکرد سنجیده باید در ماه‌های آینده نیز با تکیه بر روحیه انقلابی ادامه پیدا کند.

جلسه اخیر جمعیت دو مصوبه نیز داشت. مصوبه اول ناظر بر ارائه طرح تولید برنامه‌های گفت‌وگو محور برای معرفی نامزدهای انتخاباتی و چهره های جدید و جوان این عرصه برای هیأت اجرایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در ماه‌های باقی مانده تا انتخابات مجلس بود.

همچنین در مصوبه دیگری، با توجه به شهادت شهید حسن سماواتی از اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان، مقرر شد حمید مردانیان که پیش از این در جمع اعضای علی‌البدل شورای مرکزی جمعیت جانبازان بود، به عنوان عضو اصلی این شورا به کمیسیون ماده ١0 احزاب معرفی شود.

جمعیت جانبازان همچنین برای انعکاس حضور گسترده جانبازان در راهپیمایی اربعین از طریق ابزارهای رسانه‌ای در اختیار برنامه‌ریزی کرده است که در این جلسه به کم و کیف این موضوع هم پرداخته شد. در این جلسه همچنین از اردشیر روغنی، دبیر استان خوزستان، حجت‌الاسلام پورمظاهری دبیر استان البرز، سید فتاح درستکار دبیر استان اردبیل، جهانبخش کریمی دبیر استان کرمانشاه و مهدی محبان دبیر استان کرمان با توجه به کارنامه عملکرد آنها در بهره‌برداری هوشمندانه از فضای مجازی و همراه کردن مخاطبان بیشتر با این جمعیت تقدیر شد.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک