چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۲۴۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ساعت ۴:۸

امیدواری وزیر آموزش‌وپرورش برای پرداخت بخشی از مطالبات معلمان در ابتدای مهر

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه فکر نمی‌کنم رتبه‌بندی معلمان از اول مهر باشد چون آئین‌نامه آن هم اکنون در حال تصویب است اما اعمال آن قطعا از اول مهرماه خواهد بود، گفت: بخشی از مطالبات معلمان تا هفته‌های اول مهر پرداخت می‌شود.
امیدواری وزیر آموزش‌وپرورش برای پرداخت بخشی از مطالبات معلمان در ابتدای مهر,

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن حاجی‌میرزایی امروز در نشست مجلس دانش‌آموزی که در محل ساختمان مجلس قدیم برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره اجرای رتبه‌بندی معلمان از مهر 98 اظهار کرد: امسال 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای رتبه‌بندی معلمان اختصاص یافته است و آئین‌نامه آن تنظیم و به دولت تقدیم شده که در فرآیند بررسی است و اعتبار 2 هزار میلیارد تومانی آن حتما اختصاص می‌یابد.

وی افزود: فکر نمی‌کنم رتبه‌بندی از اول مهر باشد چون آئین‌نامه آن هم‌اکنون در حال تصویب است ولی اعمال آن قطعا از اول مهرماه خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت حق‌التدریس معلمان در آستانه شروع سال تحصیلی جدید گفت: در این رابطه توافق‌هایی کرده‌ایم و اعتباراتی تامین شده است که امیدواریم در هفته‌های اول مهر بخشی از مطالبات معلمان را پرداخت کنیم.

حاجی‌میرزایی در ادامه بیان کرد: تا امروز 14 میلیون و 500 هزار دانش‌آموز ثبت‌نام کرده‌اند که جمعیت آنها در مقایسه با سال گذشته 300 هزار نفر افزایش داشته است و این افزایش ناشی از رشد جمعیت و از سوی دیگر پذیرش دانش‌آموزان اتباع است.

وی افزود: با دسترسی این وزارتخانه به آمار دانش‌آموزان افرادی که در سن تحصیل هستند شناسایی می‌شوند و اگر در مدارس ثبت‌نام نشده باشند با خانواده آنها تماس گرفته می‌شود تا حتما فرزندشان را در مدارس ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک