جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۲:۳۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۲۵ - اذان مغرب:۲۰:۰۲:۲۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۲۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ساعت ۶:۲۷

فراخوان شهرداری برای اعزام پزشکان به کربلا

شهرداری تهران از پزشکان داوطلب جهت حضور در مراسم اربعین سال ۹۸ دعوت کرد.
فراخوان شهرداری برای اعزام پزشکان به کربلا,

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛  شرکت شهر سالم شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای برای همکاری داوطلبان حضور در مراسم اربعین سال 98 فراخوان داد که جزئیات آن به شرح ذیل است:

شرکت شهر سالم شهرداری تهران در راستای عمل به مسؤولیت اجتماعی خود در مراسم اربعین امسال همچون سال‌های گذشته، اقدام به برپایی مراکز بهداشتی و درمانی در مسیر پیاده‌روی زائرین بین روزهای 15 تا 30 مهر سال جاری می‌کند.

لذا از همه داوطلبان با تخصص‌های پزشک متخصص (داخلی، اورژانس، زنان، جراحی عمومی)، پزشک عمومی، دندانپزشک عمومی، پرستار، تکنسین فوریت‌های پزشکی، تکنسین بهداشت کار، تکنسین دهان و دندان،تکنسین دارویی و دستیار دندانپزشک دعوت می‌شود تا جهت تکمیل کادر درمان این مراکز تمایل خود را به همکاری با شرکت شهر سالم اعلام کنند.

داوطلبان می‌توانند تا پایان وقت اداری روز یکم مهر سال جاری نسبت به پرکردن فرم مربوطه به صورت حضوری در ساختمان معاونت درمان و یا مرکز بهداشتی و درمانی منطقه 5 اقدام کنند.

معاونت درمان شرکت شهر سالم نیز در   خیابان ولیعصر(عج)، بعد از تقاطع طالقانی، نرسیده به میدان ولیعصر، کوچه فرهنگ حسینی، پلاک 36 واقع شده و علاقه‌مندان می‌توانند در صورت تمایل سؤالات خود را از طریق تلفن‌های 88942030 - 96025000 پیگیری کنند.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک