چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۵:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۳ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۲۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ساعت ۰:۲۹
مدیر آموزش و پرورش جاجرم خبر داد:

آغاز سال تحصیلی در شهرستان جاجرم با حضور ۷۰۶۱ دانش آموز

علی پرویز ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی گفت: ۷۰۶۱ دانش آموز در ۱۰۲ آموزشگاه شهرستان جاجرم سال تحصیلی جدید را آغاز خواهند کرد.
آغاز سال تحصیلی در شهرستان جاجرم با حضور ۷۰۶۱ دانش آموز,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم،مدیر آموزش و پرورش شهرستان جاجرم در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: ۷۰۶۱ دانش آموز در ۱۰۲ آموزشگاه شهرستان جاجرم سال تحصیلی جدید را آغاز خواهند کرد.


علی پرویز افزود: ۳۹۷۳ دانش آموز در مقطع ابتدایی،۱۸۰۰ نفر دانش آموز در مقطع متوسطه اول و ۱۲۶۱ دانش آموز در مقطع متوسطه دوم در سه بخش مرکزی،سنخواست و شوقان به تحصیل خواهند پرداخت و ۷۸۰ معلم نیزدر ۱۰۲ آموزشگاه به تدریس دانش آموزان مشغول خواهند شد.
وی گفت: در روز ۳۱ شهریور ۶۷۷ دانش آموز کلاس اولی به کلاسهای درس خواهند رفت تا تجربه جدیدی را آغاز نمایند.
پرویز در ادامه گفت: خوشبختانه در شهرستان جاجرم هیچ مدرسه خشت و گلی و کانکسی نداریم و گرمایش تمامی مدارس سطح شهرستان در فصل زمستان با بخاری گازی خواهد بود.
مدیر آموزش و پروش شهرستان جاجرم افزود:اجبار خانواده ها و دانش آموزان به استفاده اجباری از کتابهای کمک آموزشی توسط مدیران و معلمان ممنوع میباشد و در صورت مشاهده با متخلفین برخورد صورت می گیرد.
پرویز گفت: در هیچکدام از مدارس دولتی شهرستان جاجرم شهریه ای از دانش آموزان گرفته نخواهد شد و هزینه های پرداختی به مدارس فقط در قالب کمک هزینه های آموزشی می باشد که بصورت دلخواه خانواده ها می توانند پرداخت نمایند.
وی افزود: خوشبختانه دانش آموزان شهرستان جاجرم از استعدادهای بسیاری برخوردار می باشند چناچه در سال گذشته تحصیلی دانش آموزان شهرستان در امتحانات نهایی متوسطه در سطح استان مقام اول را کسب نمودند که یکی از اهداف مهم ما بالا بردن سطح آموزشی دانش آموزان می باشد و امیدواریم در آینده نزدیک نیز در شاخص قبولی کنکور نیز در استان رتبه اول را کسب نماییم.

 

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک