یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۱۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۲۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۳۴۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ساعت ۱۲:۱۳

مدیران جهادی و عاشورایی وارد میدان شوند

نماینده مجلس هشتم گفت: دولت کنونی بی رمق و ناکارآمد است و باید تیم جهادی و عاشورایی همچون زمان دفاع مقدس پای کار بیاید و همه امکانات را در خدمت به ملت بسیج کند.
مدیران جهادی و عاشورایی وارد میدان شوند,

حجت الاسلام حسن ملک محمدی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به این موضوع که انقلاب ما انقلابی بزرگ و جهانی است، اظهار داشت: ملت ما یک ملت بی نظیر و بی بدیل در تاریخ بوده و جزو ملت های ممتاز به شمار می رود؛ رهبر ما نیز در میان همه سلاطین و رؤسای ممالک جهان،‌ رهبری حکیم، فرزانه و بی نظیر است و حضرت امام خمینی(ره) درباره مقام معظم رهبری می فرمایند که از آقای خامنه ای متعهدتر و دلسوزتر به اسلام پیدا نمی شود.

وی ادامه داد‌: دشمن ما بزرگ و برحسب ظاهر استکبار جهانی از یک توان و امکانی برخوردار بوده و همه امکاناتش را بسیج کرده است.در زمان جنگ پرهزینه ترین، طولانی ترین و وسیع ترین جنگ را بر ما تحمیل کرد و در نهایت شکست خورد.

نماینده مجلس هشتم با اشاره به تحریم های اخیر دشمن، گفت: امروز هم شاهد هستیم که دشمن شکننده ترین تحریم ها را در تاریخ ایران علیه ملت ایران، انقلاب و مملکت ما اعمال کرد و ما به فضل خدا، با تدابیر مقام معظم رهبری و بصیرت ملت ایران و اعتماد به جوانان در این جنگ تمام‌عیار اقتصادی نیز قطعاً دشمن را شکست خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: ما همان موقع در زمان دفاع مقدس فتح الفتوح و فتح المبین داشتیم و در آینده ای نزدیک انشالله فتح الفتوح اقتصادی و فتح المبین پیروزی بر استکبار جهانی را خواهیم داشت؛ بنابراین راه رسیدن به این پیروزی تحقق منویات مقام معظم رهبری است، یعنی اعتماد به خویش و بهره مندی از داشته ها و ظرفیت های خودمان.

ملک‌محمدی تصریح کرد:‌ ایران مملکتی بوده که از ذخائر نفت، گاز، معادن، دریا، جنگل و بالاتر از همه این ذخایر از نیروی انسانی بسیار عالی با ضریب هوشی بسیار بالا برخوردار است که نمونه آن را می توان در مسائل هسته ای، پیشرفت‌های خیره کننده علمی و المپیادهای علمی در عرصه جهانی جوانان و درخشیدن آنها مشاهده کرد.

وی پیشرفت را در گرو تحقق فرمایش‌های مقام معظم رهبری دانست و گفت:‌ اگر ما به جوانان اعتماد کنیم و فرامین مقام معظم رهبری به ویژه بیانات و تدابیر اخیرشان را مدنظر قرار دهیم و جامه عمل به آن بپوشانیم، مسلما و یقیناً به اهداف عالی دست خواهیم یافت و ایران در آن جایگاه بسیار بالا و والا در عرصه بین المللی و جهانی قرار خواهد گرفت.

نماینده ادوار مجلس با اشاره به این موضوع که امروز ابر قدرت سیاسی جهان و تأثیرگذارترین کشور در منطقه ایران است، گفت: ایران عامل بیداری مسلمانان و ایجاد تحول و گرایش جهانیان به اسلام است. به فضل خدا و عنایت امام زمان(عج) این زنجیره طلایی مقاومت را در حال تحکیم مواضع و تنگ تر کردن محاصره در مقابل اسرائیل جنایتکار هستیم. روزهای اول جنگ شاهد بودیم که دشمنان به نزدیک اهواز رسیده بودند، اما امروز ما به 150 کیلومتری تل‌آویو و حیفا رسیده ایم و این موضوع نشان می دهد که موازنه قدرت را تغییر داده ایم.

وی با اشاره به سوءمدیریت برخی از مسئولان اجرایی، گفت: ما مقداری سوءمدیریت داریم و مسئولان ما به ویژه مسئولان اجرایی باید دقت کنند و در حقیقت از این روی خوش نشان دادن و چشم امید و طمع داشتن به خارجی‌ها چشم ببندند و به جوانان اعتماد کنند.آنها باید با ریل گذاری بر روی جوانان، لوکوموتیو اقتصاد و بخش خصوصی را به حرکت در بیاورند و مملکت را از این بن بست، شرایط حاد و سخت معیشتی نجات دهند.

حجت الاسلام ملک محمدی ضمن پیشنهاد به مدیران اجرایی کشور، گفت:‌ مدیران ما باید با تفکر عاشورایی و مدیریت جهادی شب را از روز نشناسند و کمر همت ببندند و با تمام وجود همه امکانات مملکت را در خدمت به ملت بسیج کنند. 

وی ادامه داد:‌ متأسفانه شاهد هستیم برخی از کارآفرینان جوان و یا شرکت های دانش بنیان که توسط جوانان ایجاد شده اند و یا جوانانی که در عرصه کشاورزی و صنعت وارد شده اند، در بروکراسی های اداری معطل می شوند و مسئولان به جای آنکه کار این جوانان را راه بیندازند، کار امروز آنها را به فردا واگذار می کنند.

نماینده ادوار مجلس با اشاره به سیستم اشتباه ربوی بانکی گفت: این سیستم ربوی و جهنمی بانکی، فلج کننده است و این معوقات و تسهیلات با سود بالا، کمر جامعه را می شکند، ما باید این سیستم را اصلاح کنیم.

وی دولت کنونی را دولتی بی رمق دانست و خاطرنشان کرد:‌ دولت کنونی بی رمق و ناکارآمد است و باید تیم جهادی و عاشورایی همچون زمان دفاع مقدس پای کار بیایند، در آن دوران شاهد بودیم که جوانان خط ها را می شکستند. امروز ما نیاز به مدیرانی داریم که قدرت ریسک‌پذیری داشته باشند.

حجت الاسلام ملک محمدی اظهار داشت:‌ امروز نیازمند مدیرانی هستیم که دارای خلاقیت، ابتکار و نوآوری باشد. البته این مباحث دور از ذهن نیست و انشالله دوم اسفند، ملت ما یک مجلس انقلابی را روی کار خواهند آورد و مجلس انقلابی هم زمینه را برای روی کار آمدن یک دولت جوان، فعال و انقلابی فراهم می کند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک