جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۱:۲۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۲ - اذان مغرب:۲۰:۰۳:۳۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۳۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ساعت ۱۳:۳۷
معاون درمان وزیر بهداشت گفت:

بلوک زایمانی اسفراین در مسیر خرید تجهیزات

معاون درمان وزیر بهداشت در سفر یک روزه به اسفراین گفت : با توجه به پیشرفت خوب فیزیکی بیمارستان تک تخصصی زنان در اسفراین به زودی تجهیز این بیمارستان را آغاز می کنیم .
بلوک زایمانی اسفراین در مسیر خرید تجهیزات ,

به گزارش عصراترک، قاسم جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت در سفر یک روزه به اسفراین  در بازدید از بلوک زایمانی این شهرستان با بیان اینکه ایجاد این بیمارستان ظرفیت بسیار خوبی را برای سلامت زنان و مادران باردار فراهم می کند گفت: در روزهای آینده تجهیز این بیمارستان ر ا آغاز می کنیم تا با اتمام ساخت آن به سرعت بتوان برای پذیرش بیماران اقدام شود.


وی با اشاره به اینکه اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین سالانه 7 هزار مراجعه کننده دارد افزود : در سهمیه توزیع متخصصان متخصص طب اورژانس برای بالا بردن رضایت بیماران برای این شهرستان در نظر گرفته شده است.


معاون درمان وزیر بهداشت همچنین از مساعدت وزارت بهداشت برای تهیه یونیت دندان پزشکی و  ساخت آشپزخانه صنعتی بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین خبر داد.

 

انتهای خبر/ اسماعیل زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک