سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۳۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ساعت ۱۵:۵
معاون درمان وزیر بهداشت خبر داد:

وجود ۲۳۰ منطقه کم برخوردار در کشور/حضور ۷۰۰ پزشک در مناطق محروم در سال ۹۷

معاون درمان وزیر بهداشت با اشاره به اینکه 230 منطقه کم برخوردار در کشور وجود دارد، گفت: سال گذشته 700 پزشک با اولویت مناطق محروم و کم برخوردار در کشور توزیع شده اند.
وجود 230 منطقه کم برخوردار در کشور/حضور 700 پزشک در مناطق محروم در سال 97,

به گزارش عصراترک، قاسم جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت صبح امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین اظهار کرد: سال گذشته 700 پزشک با اولویت مناطق محروم و کم برخوردار در کشور توزیع شده اند.

وی ادامه داد: در سال جاری پیش بینی می شود به تعداد سال گذشته در این مناطق توزیع شوند که کاهش اعزام های غیر ضروری به شهرهای مجاور این مناطق از مهمترین اهداف اجرای این برنامه است.

معاون درمان وزیر بهداشت با اشاره به اینکه 230 منطقه کم برخوردار در کشور وجود دارد، گفت : بیش از نیمی از پزشکان طرحی در این مناطق به مردم خدمات درمانی ارائه می کنند.

این مقام مسئول به اجرای طرح سهمیه 30 درصدی مناطق محروم در پذیرش دستیار تخصصی اشاره کرد و گفت: این مصوبه مجلس است که می تواند در ماندگاری پزشکان اثرات مفید داشته باشد و پزشکان متعهد می شوند 12 سال در منطقه خود بمانند و خدمات درمانی ارائه کنند.

 

انتهای پیام/ اسماعیل زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک