پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۰۴:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۳۵۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ساعت ۱۵:۱۸

اکثر آمریکایی‌ها از استیضاح ترامپ حمایت می‌کنند

نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها از تحقیقات مربوط به استیضاح دونالد ترامپ حمایت می کنند.
اکثر آمریکایی‌ها از استیضاح ترامپ حمایت می‌کنند,

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، تازه ترین نظرسنجی مشترک ان بی سی و وال استریت ژورنال حاکی است که اکثر شهروندان آمریکایی از تحقیقات مربوط به استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور به خاطر درخواست وی از اوکراین برای تحقیق درباره جو بایدن حمایت می‌کنند ولی افکار عمومی آمریکا درباره اینکه آیا ترامپ از قدرت برکنار شود یا نه، اختلاف نظر دارند.

این نظرسنجی نشان می‌دهد 51 درصد آمریکایی‌ها بر این باورند که اتهامات مربوط به گفتگوی جنجالی ترامپ با رئیس جمهور اوکراین بسیار جدی است و باید در این باره تحقیقات کاملی انجام شود.

این در شرایطی است که 49 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی از برکناری ترامپ از قدرت مخالفت کرده و 43 درصد خواستار برکناری ترامپ شده‌اند.

 

بیش از 75 درصد دموکرات‌ها از برکناری ترامپ از قدرت حمایت کرده‌اند ولی این رقم در بین جمهوریخواهان تنها به 11 درصد رسیده است.

بیش از 53 درصد آمریکایی‌ها نیز گفته‌اند که ترامپ در خصوص پرونده اوکراین به هیچ وجه رفتار صادقانه و قابل اعتمادی نداشته و 38 درصد مخالف این مساله بوده‌اند.

گفتگوی تلفنی 25 جولای ترامپ با رئیس جمهور اوکراین به جنجال بزرگ سیاسی در آمریکا تبدیل شده است. وال استریت ژورنال و سایر رسانه‌های خبری آمریکا گزارش داده‌اند که ترامپ بارها از رئیس جمهور اوکراین خواسته است تا درباره اتهاماتی که علیه بایدن و پسرش وجود دارد، تحقیق کند.

یک افشاگر اطلاعاتی آمریکا ترامپ را متهم کرده است که کمک نظامی ایالات متحده به اوکراین را به حالت تعلیق درآورده و آن را مشروط به تحقیقات ضد فساد رئیس جمهور اوکراین از جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و پسرش کرده است.

دموکراتهای مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات مقدماتی برای استیضاح ترامپ را آغاز کرده‌اند.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک