یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ویژه نامه محرم | کد خبر: ۲۸۲۳۶۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ساعت ۱۰:۱۳

خروج ۸۵۰ هزار زائر از مرزهای خوزستان

مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان گفت: حجم زائران بالا ولی تردد روان است و تا امروز بیش از 850 هزار نفر از دو مرز شلمچه و چذابه خارج شده‌اند که از این تعداد، 45 هزار نفر مربوط به خروج زائران اتباع خارجی می‌شود.
خروج 850 هزار زائر از مرزهای خوزستان,

رضا نجاتی مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: در کشور ایران در بحث اسکان، غذا و حمل ونقل زائران هیچ مشکلی وجود ندارد و تنها مشکل موجود، در کشور عراق بود که به علت حجم بالای زائران، امکانات این کشور پاسخگوی نیاز جمعیت نبود.

وی افزود: با هماهنگی‌هایی که به منظور حل مشکلات و افزایش امکانات متناسب با نیاز زائران با کشور عراق صورت گرفت، حل برخی از مشکلات و فراهم کردن امکانات لازم را کشور عراق تقبل کرد و به منظور رفع بخشی از مشکلات و فراهم آوردن امکانات مورد نیاز و لازم، کشور ایران پای کار آمد و مواد غذایی و آب آشامیدنی به کشور عراق ارسال کرد.

نجاتی تصریح کرد: در صورت اعلام نیاز و تقاضای کشور عراق به امکانات بیشتر برای خدمت رسانی بهتر به زائران، آماده فرستادن امکانات مانند موادغذایی، آب آشامیدنی و ... هستیم.

مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان عنوان کرد: وضعیت حمل و نقل زائران با اعزام تعدادی اتوبوس از ایران به کشور عراق بهتر شده است.

وی گفت: حجم زائران بالا ولی تردد روان است و تا امروز بیش از 850 هزار نفر از دو مرز شلمچه و چذابه خارج شده اند که از این تعداد، 45 هزار نفر مربوط به خروج زائران اتباع خارجی می‌شود.

انتهای پیام/م

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک