یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۳۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ساعت ۸:۲۶

مجوز تاسیس مدرسه آموزش از راه دور تمام الکترونیکی بانوان در جرگلان صادر شد

موسس مدرسه آموزش از راه دور جرگلان گفت: در راستای برقراری عدالت اموزشی و اعطای فرصت های برابر اموزشی و فراهم کردن ادامه تحصیل برای دختران و بانوان با استعداد منطقه جرگلان مجوز تاسیس مدرسه اموزش از راه دور تمام الکترونیکی از سوی اموزش و پرورش صادر شد.
مجوز تاسیس مدرسه آموزش از راه دور تمام الکترونیکی بانوان در جرگلان صادر شد ,

صیاد الهامی، موسس مدرسه آموزش از راه دور تمام الکترونیک دخترانه در جرگلان در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد:  در راستای برقراری عدالت اموزشی و اعطای فرصت های برابر اموزشی و فراهم کردن ادامه تحصیل برای دختران و بانوان با استعداد منطقه جرگلان مجوز تاسیس مدرسه اموزش از راه دور تمام الکترونیکی از سوی اموزش و پرورش صادر شد.

 

وی افزود: در جرگلان بسیاری از بانوان علاقمند به ادامه تحصیل هستند که بارها دور بودن راه برای ادامه تحصیل در مرکز شهرستان را دلیل ترک تحصیلشان اعلام کرده بودند،  که بنا به درخواست این افراد اقدام به گرفتن این مجوز کرده ایمتا شرایط تحصیل برای آن ها نیز فراهم شود.

 

الهامی ادامه داد : محل برگزاری این کلاس ها در شهر یکه سعود مرکز بخش جرگلان است که در سال جاری در محل دبیرستان ام البنین یکه سعود اماده ثبت نان از دختران بازمانده از تحصیل در مقاطع متوسطه اول و کلیه رشته های نظری متوسطه دوم است .

 

گفتنی است پیش از این تمامی افراد علاقمند به ادامه تحصیل از کل شهرستان رازوجرگلان در شهر راز مرکز شهرستان در کلاس های اموزش از راه دور شرکت می کردند .

 

انتهای پیام/ رحیمی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک