دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱/۱۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ویژه نامه محرم | کد خبر: ۲۸۲۳۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ساعت ۱۵:۳۰

۷۵ درصد زائران اربعین به کشور بازگشتند

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: تاکنون‌ ۷۵ درصد از جمعیت زائران اربعین حسینی از طریق مرزهای چهارگانه به کشور باز گشته‌اند.
۷۵ درصد زائران اربعین به کشور بازگشتند,

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور دقایقی قبل با همراهی استاندار ایلام، فرمانده مرزبانی و فرماندهان نظامی قرارگاه انتظامی و ترافیکی ناجا از روند تردد زائران در پایانه مرزی مهران بازدید کرد و اظهار داشت: بیش از ۵۷ درصد تردد زائران از مرز مهران صورت گرفته است.

وی با اشاره به موج بازگشت زائران افزود: مرزهای کشور از امنیت و نظم خاصی برخوردارند و تاکنون ۷۵ درصد از جمعیت زائران ایرانی از طریق مرزهای چهارگانه به کشور باز گشته‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اقدامات نیروهای مستقر در مرزهای چهارگانه تصریح کرد: تمام مجموعه‌ پلیس در مرزها برای روان‌سازی تردد وحفظ امنیت تا پایان کامل عملیات بازگشت زائران به کشور آماده خدمات‌رسانی هستند.

وی‌ زائران‌ اربعین حسینی که در حال بازگشت به کشور هستند را ملزم به‌رعایت توصیه و هشدارهای پیشگیرانه‌کرد وگفت: به رانندگان خودروهای شخصی توصیه می‌شود با استراحت در موکب‌های اربعین از حوادث جاده‌ای جلوگیری کنند. 

انتهای پیام/9708/ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک