دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۲:۰۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۲۴ - اذان مغرب:۲۰:۲۴:۱۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۳۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ساعت ۱۲:۳۳
فرماندار راز و جرگلان خبر داد:

انسداد راه ارتباطی ۲۵۰۰۰ نفر از روستاهای رازوجرگلان براثر سیلاب

فرماندار شهرستان راز و جرگلان گفت: براثر بارندگی و جاری شدن سیلاب، راه ارتباطی 25 هزار نفر از اهالی روستاهای بخش مركزی و جرگلان این شهرستان قطع و بخشی از محورهای اصلی منطقه نیز تخریب شده است.
انسداد راه ارتباطی 25000 نفر از روستاهای رازوجرگلان براثر سیلاب ,

محمد زارعی هدک، فرماندار راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به بارش شدید باران در روز گذشته اظهار کرد:  شدت سیل از سیلاب های ماه های اخیر بیشتر بود و همین امر موجب خسارت های زیادی به ابنیه و راه های اصلی و روستایی شد.

 

وی با بیان اینكه 70 واحد مسكونی در بگ پولاد و جرگلان با آب گرفتگی منازل مواجه شدند، بیان داشت: همه تلاش ها بر این است که مشکلات این خانواده ها به سرعت رفع شود.

 

فرماندار رازوجرگلان گفت: به علت كمبود ایستگاه باران سنجی در شهرستان، رقم دقیقی از بارندگی دیشب در این منطقه اعلام نشده است.

 

زارعی در عین حال شدت بارش و سیلاب دیشب را كم سابقه خواند و افزود: سیل موجب شكسته شدن شبكه گاز برخی از روستاهای منطقه شد كه با تلاش شركت گاز اكنون مشكل برطرف و گاز این مناطق برقرار شده است.

 

وی با اشاره به قطع برق روستاهای منطقه، از وصل مجدد جریان برق این مناطق نیز خبر داد و افزود: بروز سیلاب همچنین به دامداری های روستاییان آسیب رساند و حدود 10 راس دام سبك و سنگین در این سیل غرق شدند.

 

فرماندار رازوجرگلان گفت: به منظور جلوگیری از بروز مخاطرات احتمالی،  دستور رهاسازی آب سد چندیر در این شهرستان صادر شده است.

 

انتهای پیام/ رحیمی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک