چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۱:۱۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۵۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۹:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۴۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ساعت ۹:۵۲
بر اساس تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی با ستاد اجرای فرمان امام(ره):

۳۲۰۰ واحد مسکن در خراسان شمالی ساخته می شود

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: براساس تفاهم نامه ای که بین وزارت راه و شهرسازی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) منعقد شده ، در خراسان شمالی 3 هزار و 200 واحد مسکن ساخته خواهد شد.
  3200 واحد مسکن در خراسان شمالی ساخته می شود,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، علیرضا مصطفی زاده اضافه کرد: براساس تفاهم نامه فوق باید 50 هزار واحد مسکن در سطح کشور ساخته شود که سهم استان خراسان شمالی 3 هزار واحد در شهر بجنورد، 100 واحد در شهر شیروان و 100 واحد در شهر اسفراین است.

وی اظهار داشت : این در حالی است که سهم استان خراسان شمالی در همان ابتدای کار 450 واحد شامل 250 واحد در شهر بجنورد، 100 واحد در شهر شیروان و 100 واحد در شهر اسفراین بوده است که به 3 هزار و 200 واحد در مرحله اول افزایش یافته است.

مصطفی زاده اضافه کرد : در جلسه ای که با رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه گران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و شجاعی، استاندار داشتیم، اداره کل راه و شهرسازی استان اعلام آمادگی خود جهت واگذاری زمین برای 3 هزار و 200 واحد را داشت.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی افزود: لازمه این افزایش تعداد واحد، هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با وزارت راه و شهرسازی است که سهمیه ها افزایش پیدا کند و از طرف وزارت به این اداره کل ابلاغ تا قرارداد نهایی و تحویل زمین انجام شود و مشاور هم طی روزهای آینده کار خود را شروع کند.

لازم به ذکر است واگذاری این زمین ها در گلستان شهر بجنورد می باشد.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک